Józef Dębski

1,4
1,9
1,6
1,3

W XXI wieku, lekarz mówi "siada i się rozbiera"...miał wykonać usg piersi, ze swojej przychodni dostałam płytkę z mammografii, a lekarz mówi, że jak płytka się nie otworzy to on nie zrobi usg i mnie odeśle do szpitala Kopernika. Na zadane pytania, bardzo asertywne odpowiedzi a wręcz aroganckie. Wizyta nie miła, bez dalszego komentarza.

Zdecydowanie odradzam.Mimo,że dość długo i uważnie wykonywał usg jamy brzusznej,to stwierdził,że wszystko jest ok.i tak jest w opisie.Badanie usg w szpitalu,do którego skierowano mamę z uwagi na ciągłe bóle- po 2 dniach,wykazało zmianę -nowotwór złośliwy w wątrobie....Pozostawiam bez komentarza.USG - 130zł.

Niestety lekarz ten nadal przyjmuje w Salve Medica i dalej prezentuje tak samo nieprofesjonalne podejście. Nie dość, że wizyta nie rozwiała żadnych moich wątpliwości to jeszcze była bardzo nieprzyjemna. Zdecydowanie odradzam.

nie polecam m tez proponowal biopsje ale mu podziekowalam to powiedzial ze gdzi indziej to sobie poczekam

Lekarz był nieuprzejmy i arogancki...żadnego komfortu podczas wizyty, człowiek czuje się wręcz niepożądany w gabinecie i moim zadaniem traktowany jest przedmiotowo przez tego lekarza...zdecydowanie nie polecam

Gbur nastawiony na kasę. Na początku wizyty stwierdził że nie zbada mnie bo za mało zapłaciłem a przecież zapłaciłem tyle ile kazała pani w rejestracji. Później zrobił mi usg i stwierdził że natychmiast powinienem umówić się do niego na biopsję za 350 zł bo sytuacja jest bardzo poważna. Jak zapytałem czy to coś rakowego, spytał czy widzę u niego nad głową aureolę. Poszedłem na biopsję gdzie indziej. Okazało się że jest wszystko OK. Jest nie miły mimo że bierze grubą kasę. Za samo USG szyi zapłaciłem 200 zł podczas gdy ...

Jest nie miły mimo że bierze grubą kasę. Za samo USG szyi zapłaciłem 200 zł podczas gdy taka usługa wraz z biopsją kosztuje w innych miejscach ok. 150 zł i w dodatku w miłej atmosferze.
Odradzam wizyty u pana Dębskiego.

Pan Specjalista Radiodiagnostyki wykonał mi USG kolana nie zgodne ze standardami badań USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. W opisie badania znalazła się jedynie diagnoza, bez opisania pozostałych elementów takich jak np. stan łąkotki, czy więzadeł.Takie zaniedbania jak wykonywanie badań wbrew standardą jest karygodne! Nie wspominając już o tym, że za badanie zapłaciłam osobiście, nie było ono w ramach NFZ. Z powodu tego zaniedbania diagnoza okazała się niepełna!