lekarz Józef Kotarski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Polecam pana doktora :) bardzo sympatyczny , świetne podejście do maluszka :) uspokoił , dał konkretne zalecenia , poświecił nam sporo czasu bo aż godzinę, a teraz ciężko o takie dokładne wizyty :) Ceny trochę kosmiczne , ale naprawdę warto w tym przypadku :)

Pan Kotarski wykrył u mojego syna cytomegalię. Maluch dzięki niemu był pod kontrolą okulisty, laryngologa, miał rehabilitację i wszelkie badania. Przyjął go na oddział żeby zbadać go pod każdym możliwym kontem. Syn ma już 4 lata i po chorobie nie ma śladu.