lekarz Julia Kowalczuk

Internista, Wizyty domowe

Lekarka dramat, omijajcie szerokim łukiem. Przy poważnych chorobach podłącza sól fizjologiczną i każe spacerować. Kompletny brak kompetencji. Złe podejście do pacjenta i rodziny. Stosunek do leczenia i pomocy karygodny!!!

Bardzo niekompetentny lekarz, odmawia skierowania do specjalisty, pomimo pogarszania się stanu zdrowia, wmawia chorej osobie lenistwo, nie można się doprosić skierowania na podstawowe badania.

polecam lekarza, dokładnie wytłumaczy przebieg choroby i leczenia. Lekarz godny polecenia w Głubczycach. Spokojna i opanowana nawet w nerwowych sytuacjach. POLECAM