Lekarze Głubczyce

Znakomity laryngolog i według mnie najlepszy! Szczerze polecam tego specjalistę,Kompetentny i miły lekarz..
Opinia dodana przez: helena

lekarz Adam Kopczacki

oddzial wewnetrzny
Głubczyce

Super lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Po pierwszej wizycie od razu skierowanie na kontrolne badania adekwatnie do wieku, sprawdzenie całej historii, ustalenie chorób w rodzinie, etc. Mega pozytywne wrażenie.
Opinia dodana przez: Jacek

mgr Justyna Antoszczyszyn

Dietetyk

Zapraszam do Przychodni w Prudniku
Głubczyce

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!

Bogdan Bury

Głubczyce

Świetny lekarz. Polecam z całą odpowiedzialnością. Rzeczowy, bardzo kompetentny. Naprawdę zna się na tym co robi. Szkoda, że Szpiatal w Głubczycach pozbył sie tak wspaniłego lekarza. Toświadczy o szpitalu i osobach kierujących szpitalem.
Od dawna cierpialam na bole kostnostawowa a szczegulnie stawu biodrowego , bylam u wielu specjalistow od leczenia bolu przewleklego ale zaden z nich nie potraktowal mnie tak zetelnie i profesjonalnie . pozdrawiam Halinka z Glupczyc

lekarz Aleksander Kosowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dom Sue Ryder w Głubczycach
Sienkiewicza 1
48-100 Głubczyce

Żadne słowa nie oddadzą tego co mnie spotkało podczas wizyty w dniu 11.02.2022. Przede wszystkim najpierw człowiek dopiero później specjalista. Lekarz z powołania to mało powiedziane. Mimo młodego wieku spotkałem różnych lekarzy różnych specjalizacji ale z takim podejściem do pacjenta nie spotkałem się nigdy. Ogromny szacunek dla Pana i niech Pan żyje w zdrowiu conajmniej 100 lat.
Opinia dodana przez: A.

lekarz Dariusz Szymański

Diaverum Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum w Głubczycach
48-100 Głubczyce

Pan Doktor stawia trafne diagnozy, świetny fachowiec, miły i rzeczowy, wyleczył mnie z dolegliwości żołądkowej, mój mąż również jest pod opieką Pana Doktora w dość rzadkiej i ciężkiej chorobie ale widać znaczące postępy w leczeniu, gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marek Rak

48-100 Głubczyce

Wysokiej klasy specjalista. Spokojnie i przystępnie tłumaczy sposób leczenia. Bardzo uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Jolanta Kiżys

Niepodległości 16c lok. 1
48-100 Głubczyce

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, posiada ogromną wiedzę i bardzo troszczy się o pacjentów. Uważam, że jest najlepszym internistą w Głubczycach. Zdecydowanie polecam
Lubię jak Pani Kasia patrzy mi w oczy. Bardzo uprzejma.
Bardzo dobry specjalista. Ludzkie podejście do pacjenta. Pani doktor jest ciepłą , miłą osoba wzbudzjaca zaufanie

lekarz Janina Konrad

Lekarz rodzinny

48-100 Głubczyce

Lekarz pierwsza klasa! Miła, uprzejma, zawsze poświęci czaa, wytłumaczy wszystko co potrzeba.Polecam!
Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, konkretny, ma świetne podejście do dzieci. Wyroznia sie na tle swoich kolegów do fachu. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mariola Adamska-Cholaś

Internista, Radiolog

48-100 Głubczyce

Pani doktor jest bardzo doświadczoną, kompetentną lekarką i stawia trafne diagnozy. Właściwie kieruje leczeniem pacjenta, udziela zrozumiałych informacji dotyczących stanu zdrowia. Posiada tzw. intuicję zawodową. Bardzo poważnie traktuje to co robi, więc jeśli chcemy ją prosić o pomoc, trzeba wykazać się odpowiedzialnością i sumiennością w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Wesołowska

Lekarz rodzinny

familia
48-100 Głubczyce

lekarz który się zna na swojej pracy,dobry specjalista.traktuje pacjeta podmiotowo

lekarz Rafał Olejnik

Urolog

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Wodna 10
Głubczyce

Pan Dr Rafał Olejnik to świetny specjalista, człowiek wielkiego serca, uprzejmy, życzliwy, wykonujący swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją 😊W moim przypaku bylam 1.5 tygodnia po cc z zastojami w obu nerkach, kolkami nerkowymi, kiepskimi wynikami badań oraz zagrożeniem wystąpienia urosepsy. Pan Dr blyskawicznie skierowal mnie na zabieg usunięcia kamienia metodą endoskopową. Osobiście z wielką precyzją usunął ponad 2 cm złóg. Dzisiaj dzięki niemu mogę cieszyć się zdrowiem. Nerka ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Zdzisław Wojtuń

PCM Prudnik
Wodna 11
48-200 Głubczyce

Pan doktor to istny 8 cud świata polecam serdecznie! Nigdy się na nim nie zawiodłam. Taką robotę jak on to nikt inny nie zrobi
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marek Niewiadomski

ROBIS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opolska 36A
47-100 Głubczyce

Lekarz podchodzi z profesjonalizmem dużo analizuje myśli zanim coś zrobi później idzie wszystko jak burza szybko działa żeby zapobiec wszelkich komplikacjom i dalszym konsekwencja zabieg mega szybki przychodzi interesuje się powrotem do zdrowia pacjenta.Godny polecenia
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Żorniak

Kwiatowa 6
48-100 Głubczyce

Moim zdaniem dobry lekarz, w moim przypadku zaangażowany i kompetentny taki jaki powinien być pediatra

lekarz Janusz Berezka

Mickiewicza 1a
48-100 Głubczyce

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Odpowiednie podejście do 3-latki. Złego słowa powiedzieć nie można. Lekarz konkretny, chętnie odpowiadający na pytania rodzica. Jak dla mnie najlepszy pediatra w Głubczycach
Opinia dodana przez: Jarosław