lekarz Zdzisław Wojtuń

Chirurg ogólny

Swietny Lekarz, najlepszy na Opolszczyznie chirurg naczyniowy i proktolog. Polecam Wszystkim... Prywatnie nie ma wygórowanych cen, a jezeli leczysz się w poradni, to nie wymusza zeby leczyc się prywatnie

Bardzo dobry lekarz prowadził moją chorobę ok 5 m-cy inni rozkładali ręce .Jestem bardzo wdzięczna. Polecam bardzo dobry fachowiec.

Trudno jest ocenić kompetencje i fachowość lekarza samemu nie będąc specjalistą w tej dziedzinie (pyt.2)ale uważam,że to świetny fachowiec- doświadczyłem. W pozostałych pytaniach wystawiłem najwyższą notę, bo Pan doktor w pełni na to zasługuje.Polecam.

Fachowość, dobre (wyrozumiałe) podejście do pacjenta, cierpliwe tłumaczenie zawiłości chorobowych i sposobów leczenia ( w miarę kompleksowego), ale nade wszystko duże umiejętności i chęć pomocy zestresowanemu pacjentowi to cechy doktora. Jedyny mankament; to brak czasu, ale to jest przypadłość prawie każdego lekarza w szpitalu.

czytam opinie wcześniej wystawione. Niestety nie podpisze się pod nimi. Może trafiłem na zły dzień pana doktora. Trafiłem z wypadku, przywiozła mnie karetka. Nawet nie zrobiono prześwietlenia, badanie polegało na przeprowadzeniu wywiadu.Kontuzjowane kolano po kilku miesiącach zostało zoperowane w innym szpitalu, u specjalisty. Mam żal, że musiałem tyle cierpieć. Wszak kolano to nie żylaki, a pacjent to sztuka.Jak nie umiał pomóc, mógł wypisać skierowanie do ortopedy.Rozgoryczony pacjent PCM Prudnik

super fachowiec na stanowisku lekarza wykonał mi operację żylaków i po pół roku nie ma znaku na nodze lewej ąe był przewprowadzany zabieg

Super specjalista polecam każdemu kto ma problemy z żylakami

Super specjalista polecam każdemu kto ma problemy z żylakami

jest lekarzem o dużych umiejętnościach,godnym polecenia dla innych osób.

jest lekarzem o dużych umiejętnościach,godnym polecenia dla innych osób.

Znakomity fachowiec, świetny specjalista.

Znakomity fachowiec, świetny specjalista.

ŚWIETNY SPECJALISTA -RÓWNIEŻ FLEBOLOG

ŚWIETNY SPECJALISTA -RÓWNIEŻ FLEBOLOG