lekarz Zdzisław Wojtuń

Niestety Pan w dobie wielu metod namawia na leczenie operacyjne. Co wizytę mowil co innego. Nie pamietal na kolejnych wizytach z jakim problemem jest pacjent. Cena przez telefon inna, na wizycie inna. Nie mowi jak przygotowac sie do zabiegu... Wydałam pieniądze a efekt zaden. Nie wspomnę o braku jakichkolwiek rachunków za wizytę.

Pan doktor to istny 8 cud świata polecam serdecznie! Nigdy się na nim nie zawiodłam. Taką robotę jak on to nikt inny nie zrobi

Taką robotę jak on to nikt inny nie zrobi

Świetny lekarz! Super robota, uratował życie mojego syna. Bardzo dziękuje i zapraszam na herbatkę z cukrem, bez cytrynki.

Swietny Lekarz, najlepszy na Opolszczyznie chirurg naczyniowy i proktolog. Polecam Wszystkim... Prywatnie nie ma wygórowanych cen, a jezeli leczysz się w poradni, to nie wymusza zeby leczyc się prywatnie

Bardzo dobry lekarz prowadził moją chorobę ok 5 m-cy inni rozkładali ręce .Jestem bardzo wdzięczna. Polecam bardzo dobry fachowiec.

Trudno jest ocenić kompetencje i fachowość lekarza samemu nie będąc specjalistą w tej dziedzinie (pyt.2)ale uważam,że to świetny fachowiec- doświadczyłem. W pozostałych pytaniach wystawiłem najwyższą notę, bo Pan doktor w pełni na to zasługuje.Polecam.

czytam opinie wcześniej wystawione. Niestety nie podpisze się pod nimi. Może trafiłem na zły dzień pana doktora. Trafiłem z wypadku, przywiozła mnie karetka. Nawet nie zrobiono prześwietlenia, badanie polegało na przeprowadzeniu wywiadu.Kontuzjowane kolano po kilku miesiącach zostało zoperowane w innym szpitalu, u specjalisty. Mam żal, że musiałem tyle cierpieć. Wszak kolano to nie żylaki, a pacjent to sztuka.Jak nie umiał pomóc, mógł wypisać skierowanie do ortopedy.Rozgoryczony pacjent PCM Prudnik

Super specjalista polecam każdemu kto ma problemy z żylakami

Super specjalista polecam każdemu kto ma problemy z żylakami

super fachowiec na stanowisku lekarza wykonał mi operację żylaków i po pół roku nie ma znaku na nodze lewej ąe był przewprowadzany zabieg

jest lekarzem o dużych umiejętnościach,godnym polecenia dla innych osób.

jest lekarzem o dużych umiejętnościach,godnym polecenia dla innych osób.