Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Głubczyce

Głubczyce

Świetny lekarz. Polecam z całą odpowiedzialnością. Rzeczowy, bardzo kompetentny. Naprawdę zna się na tym co robi. Szkoda, że Szpiatal w Głubczycach pozbył sie tak wspaniłego lekarza. Toświadczy o szpitalu i osobach kierujących szpitalem.

Diaverum Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum w Głubczycach
48-100 Głubczyce

Wysokiej klasy specjalista. Spokojnie i przystępnie tłumaczy sposób leczenia. Bardzo uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

PCM Prudnik
Wodna 11
48-200 Głubczyce

Swietny Lekarz, najlepszy na Opolszczyznie chirurg naczyniowy i proktolog. Polecam Wszystkim... Prywatnie nie ma wygórowanych cen, a jezeli leczysz się w poradni, to nie wymusza zeby leczyc się prywatnie
Opinia dodana przez: Olga

48-100 Głubczyce

Odradzam wszystkim tego lekarza. Moim zdaniem słaby lekarz, owszem miły ale dla mnie liczy się efekt zdrowotny. Po leczeniu u tego proktologa nastąpiło pogorszenie mojego stanu zdrowia. Badanie przeprowadza b. nieumiejętnie powodując przy tym duży ból, który utrzymuje się długi czas. Po zmianie na innego lekarza nastąpiła wyraźna poprawa.
Opinia dodana przez: Adam

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek