lekarz Robert Pytel

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,6
1,8

Ta osoba nie powinna być lekarzem, nie potrafi postawić diagnozy, jest niedouczony. Jedyne miejsce pracy dla niego to cieć na budowie.

Bardzo dobry lekarz dokładnie wysłucha pacjenta i nie leczy tylko antybiotykami jak każdy chce

Ten dr dziecku z goraczka 39stopni każe podawać uwaga ... wodę z cytryną (nie tylko mojemu dziecku) U mnie kiedy byłam na wizycie (gdzie ledwo mowilam) stwierdzili zwykłe przeziebienie i lekkie zaczerwienienie gardła i powiedział ,,ze mówi pani normalnie" zalecił preventic i mg. Nie majac innego wyjścia pojechałam na wizytę prywatną do laryngolog, gdzie od raz stwierdziła ostre zapalenie gardła, a po spojrzeniu lusterkiem głębiej ostre zapalenie krtani i tchawicy. Nie mowilam w ogóle przez 2dni szeptem na trzeci dzień, ale co tam przeciez pana dr zdaniem mowilam normalnie

Beznadziejny lekarz....Nie umie leczyć,na receptę przepisuje kubusia!!! Jak kochacie dzieci omijajcie go szerokim łukiem!!!

Gowniany lekarz który leczy dzieci kubusiami ...tragedia !!! Omijać szerokim łukiem tego Pana ...sam potrzebuje pomocy specjalisty ! Ale z zakresu psychiatrii !!!