lekarz Julita Zaczyńska-Janeczko

Dermatolog

3,4
3,4

Do Pani doktor zgłosiłam się związku z przebarwianiami i lekkim zmianami leczenia potrądzikowego - chciałam skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem laserów. Jednak po konsultacji Pani doktor stwierdziła że jednak to za wcześnie a zmiany nie są aż tak widoczne. Uwierzyłam ,chociaż miałam poczucie że Pani doktor powinna dokładnie przyjrzeć się mojej cerze....i mniej tego wyniosłego marketingu- jednak na zaproponowane zabieg i super kosmetyki ( koszt 800 zł) zgodziłam się po których efekt miał być natychmiastowy!!! zgodziłam się :) Efekt - jest jeszcze gorzej niż było , do dziś cera nie wróciła do normalnego stanu ( stanu z przed pójściem go Pani doktor . Oczywiście przerażona byłam skonsultować te straszne zmiany ( okazało się że prawdopodobnie to uczulenie na ww super kosmetyki) Pani doktor była bardzo nieprzyjemna, nie dała mi dojść do słowa od razu atakując bardzo nieprzyjemna.Poprosiłam o zdjęcie - w tedy Pani doktor nieco zmieniła ton.Uwierzyła że jest gorzej. Byłam przerażona wystraszona a Pani doktor na mnie naskoczyła atakując .Z super kosmetyków nie korzystam a cera nadal jest fatalna ( zaczerwienienia -podrażnienia zniknęły ) ale efekt tych wszystkich dziwnych zdwojonych - wyprysków pozostał. Efekt wydane pieniądze na kosmetyki które moje cera widocznie nie toleruje a twarz wygląda gorzej niż przed pójściem do gabinetu. Nie polecam bardzo nieprzyjemna wizyta wyniosła Pani Doktor. Dla mnie prawdziwy sprzedawca.

Skorzystałam z promocyjnych zabiegów w klinice i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Owszem, ceny bez promocji nie są niskie, ale mimo to warto skorzystać z tego miejsca. Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza. Cieszę się, że mamy tak fantastyczną klinikę w naszym mieście.

Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza.
Cieszę się, że mamy tak fantastyczną klinikę w naszym mieście.

Klinika działa bez zastrzeżeń. Nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością i tak wspaniałą opinią. Specjaliści znają się na rzeczy, są skoncentrowani na pacjencie i na jego problemie i to jest ich moc. Widać, że im zależy. POLECAM

Klinika działa bez zastrzeżeń.
Nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością i tak wspaniałą opinią.
Widać, że im zależy.
POLECAM

Pani doktor jest naprawde sympatyczna i godna zaufania. Dzięki niej udało mi się poprawić stan mojego ciała, wymodelować sylwetkę zgodnie z oczekiwaniami. I kto by pomyślał, że to wszystko dzięki Endermologii LPG. Jestem pozytywnie zaskoczona. POLECAM

Pani doktor jest naprawde sympatyczna i godna zaufania.
I kto by pomyślał, że to wszystko dzięki Endermologii LPG.
Jestem pozytywnie zaskoczona.
POLECAM

Pani doktor nawet nie wstała zza biurka "przyglądając się " mojej cerze, w dodatku umalowanej podkładem mocno kryjącym. Na tej podstawie postawiła diagnozę i przepisała środki do zwalczenia problemu ( w moim przypadku byl to Stieprox- szampon przeciwłupiezowy, miałam nim myc twarz). Wywolal on u mnie reakcje alergiczna i po 2 dniach cala twarz pokryta byla wysypka. Niestety reakcje alergiczna wywolala - tym razem u Pani doktor - moja powtorna wizyta w tej sprawie. Zostalam pouczona w dosc nieprzyjemny sposob, ze nie mam prawa podważać jej kompetencji jako lekarza (nie ...

Zostalam pouczona w dosc nieprzyjemny sposob, ze nie mam prawa podważać jej kompetencji jako lekarza (nie podwazalam!), wyraznie widac, ze Pani doktor najwyrazniej sama nie ma co do swoich kompetencji zbytniego zaufania... Nie polecam.

Witam, szczerze polecam Panią Dr. Jakość usług bardzo dobra, choć ceny wysokie (ale gabinet w centrum miasta). Przede wszystkim Pani dr ma znakomite podejście do pacjenta. Chodziłam już do wielu lekarzy z moimi problemami (wstydliwymi) i dopiero Pani dr wzbudziła moje zaufanie, podchodząc do sprawy bardzo kompetentnie. W gabinecie zostawiłam już sporo pieniędzy, ale warto było! Poprzednio byłam u kilku innych dermatologów, którzy mi nie pomogli, a pieniędzy wcale nie mniej wzięli....Ta Pani ma istotnie tytuł dr, co też można poznać po jej kompetencjach. Dodatkowo poleca innych, świetnych specjalistów.

Witam,

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani Doktor dla mnie profesjonalistka, godna polecenia.

Mam 40 lat .Pojawiły się na mojej twarzy niechciane i od razu znienawidzone zmarszczki.Poszłam do p.dr Zaczyńskiej "z ulicy"mając jedynie 1000 zł z prośbą o konsultację i ewentualnie jakieś wypełnienie/tak to się chyba fachowo nazywa/. Jestem zadowolona z wizyty ;zmarszczki na czole są niewidoczne ,usta powiększone ,kurze łapki spłycone.Teraz oszczędzam na powiększenie piersi które pani doktor robi podobno bardzo ładnie.Szczerze polecam.

Gdyby ta kobieta skoczyła ze swojego ego na poziom swoich umiejetości, to by się zabiła. Nikt nie będzie za moje pieniądze podnosił sobie samooceny, sugeruję pani doktor terapię u dobrego psychologa

jestem bardzo zadowolona kompetentna i rzeczowa wizyta

jestem bardzo zadowolona kompetentna i rzeczowa wizyta