dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

Wenerolog, Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

3,5
3,6
3,3

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1995 roku uruchomiła prywatną praktykę dermatologiczną. Jest właścicielką Kliniki Janeczko, która przez wiele lat (od 2001 r.) funkcjonowała jako Centrum Dermatologii Estetycznej i Dermatochirurgii DermArt. Specjalizuje się m.in. w zabiegach usuwania zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii. Należy do m.in. Polskiego Towarzyst...

Do Pani doktor zgłosiłam się związku z przebarwianiami i lekkim zmianami leczenia potrądzikowego - chciałam skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem laserów. Jednak po konsultacji Pani doktor stwierdziła że jednak to za wcześnie a zmiany nie są aż tak widoczne. Uwierzyłam ,chociaż miałam poczucie że Pani doktor powinna dokładnie przyjrzeć się mojej cerze....i mniej tego wyniosłego marketingu- jednak na zaproponowane zabieg i super kosmetyki ( koszt 800 zł) zgodziłam się po których efekt miał być natychmiastowy!!! zgodziłam się :) Efekt - jest jeszcze gorzej niż było , do dziś cera nie wróciła do normalnego stanu ( stanu z przed pójściem go Pani doktor . Oczywiście przerażona byłam skonsultować te straszne zmiany ( okazało się że prawdopodobnie to uczulenie na ww super kosmetyki) Pani doktor była bardzo nieprzyjemna, nie dała mi dojść do słowa od razu atakując bardzo nieprzyjemna.Poprosiłam o zdjęcie - w tedy Pani doktor nieco zmieniła ton.Uwierzyła że jest gorzej. Byłam przerażona wystraszona a Pani doktor na mnie naskoczyła atakując .Z super kosmetyków nie korzystam a cera nadal jest fatalna ( zaczerwienienia -podrażnienia zniknęły ) ale efekt tych wszystkich dziwnych zdwojonych - wyprysków pozostał. Efekt wydane pieniądze na kosmetyki które moje cera widocznie nie toleruje a twarz wygląda gorzej niż przed pójściem do gabinetu. Nie polecam bardzo nieprzyjemna wizyta wyniosła Pani Doktor. Dla mnie prawdziwy sprzedawca.

Według wielu opinii najlepszy dermatolog w Krakowie - zgadzam sie z tym w 100%. Perfekcyjne przeprowadzone leczenie mojego schorzenia - z ktorym zmagalam sie od wielu lat odwiedzajac chyba wszystkich dermatologow w Krakowie.

Skorzystałam z promocyjnych zabiegów w klinice i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Owszem, ceny bez promocji nie są niskie, ale mimo to warto skorzystać z tego miejsca. Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza. Cieszę się, że mamy tak fantastyczną klinikę w naszym mieście.

Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza.
Cieszę się, że mamy tak fantastyczną klinikę w naszym mieście.

Klinika działa bez zastrzeżeń. Nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością i tak wspaniałą opinią. Specjaliści znają się na rzeczy, są skoncentrowani na pacjencie i na jego problemie i to jest ich moc. Widać, że im zależy. POLECAM

Klinika działa bez zastrzeżeń.
Nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością i tak wspaniałą opinią.
Widać, że im zależy.
POLECAM

Pani doktor jest naprawde sympatyczna i godna zaufania. Dzięki niej udało mi się poprawić stan mojego ciała, wymodelować sylwetkę zgodnie z oczekiwaniami. I kto by pomyślał, że to wszystko dzięki Endermologii LPG. Jestem pozytywnie zaskoczona. POLECAM

Pani doktor jest naprawde sympatyczna i godna zaufania.
I kto by pomyślał, że to wszystko dzięki Endermologii LPG.
Jestem pozytywnie zaskoczona.
POLECAM

Bardzo dobry lekarz - tradzik wyleczony etapami, leki oraz zabiegi wspomagające Pozdrawiam - Sławek Kraków

Cena wizyty nie adekwatna - ja byłam 15 minut, które Pani dr poświęciła na pokazywanie zdjęć podobno zadowolonych pacjentek. Szkoda czasu i pieniędzy.Wydałam prawie 8000 tys na zabieg liposukcji i endoromologii, efekt estetyczny opłakany, a miało być pięknie.Pani dr na moją reklamacje nawet nie odpowiedziała,takie ma podejście do pacjenta.Przed zabiegiem nie powiem miła, ale później wmawia,że to pacjent winny.Pożal się Boże z takim fachowcem.Byłam na konsultacji u innego lekarza wydał opinię i namawia mnie abym sprawę oddała do Sądu - na razie nie mam siły po sądach chodzić. Poszłam do ...

Szkoda czasu i pieniędzy.Wydałam prawie 8000 tys na zabieg liposukcji i endoromologii, efekt estetyczny opłakany, a miało być pięknie.Pani dr na moją reklamacje nawet nie odpowiedziała,takie ma podejście do pacjenta.Przed zabiegiem nie powiem miła, ale później wmawia,że to pacjent winny.Pożal się Boże z takim fachowcem.Byłam na konsultacji u innego lekarza wydał opinię i namawia mnie abym sprawę oddała do Sądu - na razie nie mam siły po sądach chodzić. Poszłam do innego gabinetu i dopiero widzę jakie jest podejście do pacjenta i jak profesjonalnie wykonywane są zabiegi.Panie robią wszystko aby poprawić estetykę moich nóg.Nie dajcie się nabrać na krasomówcze opowiadania dr Julity Zaczynkiej Janeczko z Gabinetu DermArt w Krakowie przy ul.Gerturudy - u niej liczy sie tylko kasa.Wiem,że ma też inne wpadki - podobno poparzenia laserem .Liczy się jakość a nie ilość.Miłe Panie i Panowie zastanówcie się nim do tego gabnietu wejdziecie.Gabinet i reklama na pokaz ale poszanowanie pacjenta pozostawia wiele do życzenia.NIGDY NIKOMU NIE POLECIŁABYM TEGO GABINETU.

Pani doktor nawet nie wstała zza biurka "przyglądając się " mojej cerze, w dodatku umalowanej podkładem mocno kryjącym. Na tej podstawie postawiła diagnozę i przepisała środki do zwalczenia problemu ( w moim przypadku byl to Stieprox- szampon przeciwłupiezowy, miałam nim myc twarz). Wywolal on u mnie reakcje alergiczna i po 2 dniach cala twarz pokryta byla wysypka. Niestety reakcje alergiczna wywolala - tym razem u Pani doktor - moja powtorna wizyta w tej sprawie. Zostalam pouczona w dosc nieprzyjemny sposob, ze nie mam prawa podważać jej kompetencji jako lekarza (nie ...

Zostalam pouczona w dosc nieprzyjemny sposob, ze nie mam prawa podważać jej kompetencji jako lekarza (nie podwazalam!), wyraznie widac, ze Pani doktor najwyrazniej sama nie ma co do swoich kompetencji zbytniego zaufania... Nie polecam.

Witam, szczerze polecam Panią Dr. Jakość usług bardzo dobra, choć ceny wysokie (ale gabinet w centrum miasta). Przede wszystkim Pani dr ma znakomite podejście do pacjenta. Chodziłam już do wielu lekarzy z moimi problemami (wstydliwymi) i dopiero Pani dr wzbudziła moje zaufanie, podchodząc do sprawy bardzo kompetentnie. W gabinecie zostawiłam już sporo pieniędzy, ale warto było! Poprzednio byłam u kilku innych dermatologów, którzy mi nie pomogli, a pieniędzy wcale nie mniej wzięli....Ta Pani ma istotnie tytuł dr, co też można poznać po jej kompetencjach. Dodatkowo poleca innych, świetnych specjalistów.

Witam,

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani Doktor dla mnie profesjonalistka, godna polecenia.