lekarz Juliusz Szymański

Chirurg ogólny

1,3
1,3

gburowate podejscie do pacjenta brak rozmowy i wyjasnienia brak wywiadu.brak podejscia indywidualnego wszystko szablonowo i po lepkach.niepolecam

Trafiłam 2 razy do tego lekarza i dziękuję bardzo. Za pierwszym razem wymyślił sobie chorobę co w szpitalu (dostałam skierowanie od niego) przyjęli śmiechem. Druga wizyta była komiczna, a skończyła się zaczerwienioną buzią dr, ze wstydu. Usłyszałam, że nie jestem jego pacjentką, mam sobie iść prywatnie do lekarza i od niego nie mam prawa nic wymagać -> prosiłam o skierowanie na zdjęcie. A poza tym to do NFZ mam się udać i tam biadolić nie jemu. To czyją ja jestem pacjentką? Składki zabierają i to nie małe, a lekarz mi mówi w przychodni, że mam sobie iść, bo nie jestem jego pacjentką..powiedziałam co myślałam i wyszłam. A szanowny pan dr został z czerwoną buzią w gabinecie.

niemily niekompetentny lekarz.przez niego przezylam koszmar.NIE POLECAM NIKOMU

niemily niekompetentny lekarz.przez niego przezylam koszmar.NIE POLECAM NIKOMU