lekarz Justyna Bieńkowska-Listowska

1,7

Odpowiedź na wszystkie nasze skargi jest następująca: jeśli masz cukrzycę, powinieneś udać się do diabetologa; jeśli boli cię serce, udaj się do kardiologa; chorego na raka do onkologa. Podczas wizyty zmierzyli nam ciśnienie i dali skierowanie do diabetologa, bo ja jest na insulinie. Bez leczenia, bez skierowania na badania, bez wizyty kontrolnej! Lekarz nie jest czymś czego nie rozumie i nie słyszy!!! nie polecam!

jeśli boli cię serce, udaj się do kardiologa;
chorego na raka do onkologa.
Bez leczenia, bez skierowania na badania, bez wizyty kontrolnej!
Lekarz nie jest czymś czego nie rozumie i nie słyszy!!!
nie polecam!

Bardzo niemiła Pani i źle postawiona diagnoza ( przepisane środki na katar gdzie kataru brak ) Radzę udać się do prawdziwychych lekarzy bo w przypadku tej poni kontakt i badanie pacjenta jrsy za kare.

Pani doktor nie wykazała się empatią. Miałam wrażenie, że jest zła, że wgl musi ze mną rozmawiać. Kiedy poprosiłam o skierowania na badania - wystawiła ale bardzo niechętnie bo twierdzi, iż badania wykonuje się raz w roku. Niekoniecznie polecam

W dniu 13.12 .2021 zgłosiła m się do tej kobiety( bo dla mnie to nie jest lekarz )z obolałymi węzłami chłonnymi ,zaczerwienionym gardłem w 6 tygodniu ciąży.Kobieta nie zbadała mi węzłów chłonnych ,nie zmierzyła temperatury,osłuchał minie i zajrzała na sekundę z kilku metrów do gardła ...zalecenia : test na covid i automatyczna kwarantanna .Zalecenia ustne kupić sobie Ibuprom coś przeciwbólowego (,Ibuprom w ciszy ?!)pretensja do całego świata ,że kawa stygnie a ja śmiałam przyjść o 8:00 rano .Nigdy nie spotkałam się z takim okropnym,bezpodstawnym ,nieprofesjonalnym potraktowaniem mnie jako pacjenta .

Tak niesympatycznej Pani dr. nigdy w swoim życiu nie spotkałam. Nikomu nie polecam. W dzisiejszych czasach przy pandemii to ludzie niezaszczepieni są nikim (żeby brzydko nie pisać) i to oni roznoszą Covid. Serio? a ludzie zaszczepieni nie chorują i nie przenoszą?? Osoba, z którą mieszkam ma pozytywny wynik, ja mając objawy ( gorączka, brak smaku i węchu) Pani szanowna dr. kazała mi jechać Uberem na test ( nie mam swojego samochodu). Jak każdemu tak mówi to później nie dziwne, że niezaszczepieni roznoszą wiruska.... Brak słów. Pani z sanepidu powiedziała, że ...

Pani z sanepidu powiedziała, że można pojechać własnym autem...

Genialny lekarz. Ponadto wizyta jest rozkoszą estetyczną. Mądra, piękna, w każdej sekundzie idealna. Wymyka się obiegowym opiniom.