dr n. med. Justyna Grzybowska-Substelna

Ortodonta, Stomatolog

Pani dr jest miła, widać, że ma doświadczenie. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, a leczenie już po dość krótkim czasie przynosi efekty. Polecam :)

Polecam, miła, uprzejma i odpowiedzialna kobieta. Miałem prawdziwe problemy z uzębieniem, ale wszystko naprawiła:D

po co jeszcze jest to pole w pytaniach powyżej jest wszystko zawarte

po co jeszcze jest to pole w pytaniach powyżej jest wszystko zawarte

Pani doktor rzadko uzywa rekawiczki, a nigdy nie miala zalozonej maseczki przez co czesto mozna bylo wyczuc co chwile wczesniej jadla na obiad...

Lekarz jest bardzo uprzejmy i miły. Widać , że zna się na tym co robi ; )) polecam !

totalna abstrakcja , Pani doktor robiła mi łaskę że przyjmie mnie prywatnie bo jak powiedziała jedna z jej asystentek nie praktykują przyjęć na wizytę osób prowadzonych kiedyś przez innego lekarza.....żal

Zdecydowanie polecam. Przed wizytą u Pani Dr Substelnej chodziłam do innego ortodonty.Po kilku latach nadal miałam ząbki jak "zboże po burzy". A teraz dzięki Dr Substelnej mogę znowu się uśmiechać ;D

Kłamie, jest niesłowna. Umawia sie na dana godzinę, a później odmawia, zmienia termin wizyty. NIe polecam tego lekarza.

nosiłam aparat przez rok, sadze, ze byl to zbyt krotki okres retainer został mi zdjety juz po kilku miesiacach. Jakies 1,5 roku nie mam aparatu, zeby wrocily do poprzedniego stanu. Prosze o kontakt jesli ktos mial podobna sytuacje z Pania doktor. gvsia@wp.pl

Profesjonalizm, uprzejmość, tolerancja - zdecydowanie polecam!

Profesjonalizm, uprzejmość, tolerancja - zdecydowanie polecam!