lek. dent. Justyna Ilków-Henek

Do Pani doktor trafilam przypadkowo.Szukalam dentysty blisko miejsca zamieszkania.Wczesniej chodzilam do dentysty w centrum Wroclawia i nie do konca bylam zadowolona.Pani doktor Justyna jest bardzo kompetentna osoba,bardzo mila,usmiechnieta,wesola a co najwzniejsze bardzo duzo przekazuje wiadomosci na temat leczenia zebow.Ustala terminy do potrzeb pacjenta.Jestem bardzo,bardzo zadowolna z wizyt u Pani doktor.Polecilam ja swojej rodzinie i sa bardzo tez zadowoleni.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym Pania Justyne,super dentysta.Hanna.

Chodziłem do różnych dentystów ale Pani doktor mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, czułem w gabinecie pełne skupienie na mojej osobie. Pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy. Bardzo miŁa i ciepła osoba, rozumie potrzeby pacjenta. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną i sympatyczną obsługą. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

dr

51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary