dr n. med. Justyna Izdebska

Trafiłem do najgorszej okulistki w Warszawie-dumnej, mało empatycznej, okrutnej Pani Justyny Izdebskiej. Przeszczepiła mi mniejszą o 0,5 mm rogówke w efekcie moje oko jest naciągnięte, ma bielmo, jaskre, ektazje i nadaje sie tylko do keratoprotezy. Cud jednak że jeszcze żyje. Ponadto dr leczyła moje kliniczne objawy grzybicze (brak potwierdzenia grzybów w badaniu laboratoryjnym) tak mocnymi lekami przez miesiąc, (fungizone razem z Vend i inne) które doprowadziły do martwicy jałowej kości. Jedno bidro jest już zoperowane , a drugie będzie w najbliższym czasie.Nie życzę nikomu bólu i cierpienia, którego doznałem i tego co teraz przechodzę. Straciłem to co najcenniejsze-zdrowie, które już nie powróci.

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobry fachowiec, ma świetne podejście do pacjenta. Miałam zabieg pół roku temu, moja wad została zredukowana do 0.

Lekarka bardzo kompetentna, nie ma się do czego przyczepić, wszystko było na czas profesjonalnie, jeżeli chodzi o tłumaczenie choroby i leczenia to wszystko przełożone na nasz język nie ten typowo lekarski wię można zrozumiec:) Polecam można śmiało się udac do Pani doktor!

Zadowolona jestem pod każdym aspektem z Pani dr - miła, jasno tłumaczy, widać że każdego pacjenta traktuje całkowicie indywidualnie.Jestem bardzo zadowolona z wyboru Pani dr!

Profesjonalistka, bardzo przykłada się do zabiegu, jest dokładna i dba o każdy szczegół. Mogę wszystkim polecić:)

Pani doktor bardzo profesjonalna polecam wszystkim, którzy chcą wykonać korekcję laserową!!! Mam już 0 wadę:)

Cieszę się, że trafiłam na zabieg właśnie do Pani dr. Już na pierwszej rozmowie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dokładnie opisała, omówiła co mi jest i co zamierza zrobić. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Polecam Panią doktor! Profesjonalne podejście do pacjenta i cierpliwość są zdecydowanie atutami pani Izdebskiej. Jeden z niewielu lekarzy z jakimi miałam styczność, którzy naprawdę interesują się pacjentem.

byłem u pani doktor na badaniu wzroku i wszystko było ok, w zasadzie bez kolejki (1 osoba była przede mną), badania dokładne a co ważne przeprowadzone bradzo profesjonalnie (nie to co w publicznych "zakładach opieki" :/ )

naprawdę nie mam uwag do Pani doktor, oby więcej było takich lekarzy

naprawdę nie mam uwag do Pani doktor, oby więcej było takich lekarzy