mgr Justyna Michno

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Prowadzę terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych.

W mojej pracy terapeutycznej podchodzę do każdej ...

W mojej pracy terapeutycznej podchodzę do każdej osoby indywidualnie słuchając uważnie, jakie są jej potrzeby, jak również mocne strony i możliwości. Wspólnie wyznaczamy cele oraz możliwe drogi do jego osiągnięcia, pamiętając jednak, że każdy pacjent jest "specjalistą w dziedzinie wiedzy o sobie", a moją rolą jest towarzyszenie mu w odkryciu i zrozumieniu pewnych przekonań, które doprowadziły do kryzysowej sytuacji.

Doświadczenie zdobywałam w Polsce i za granicą (Wielka Brytania), w Klinice Zaburzeń Odżywiania, Oddziale Nerwic na Akademii Medycznej, Poradni Uzależnień oraz Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym Od 2011 roku prowadzę prywatną praktykę na terenie Trójmiasta.

Wykształcenie:
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie oraz studia podyplomowe na kierunku psychologia kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam dyplom ukończenia kierunku Family Counselling w Oxford College (Wielka Brytania). Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiadam certyfikat terapeuty programu CANDIS (skierowanego do osób uzależnionych od marihuany) oraz "Edukatora rodzinnego’ w oparciu o "Program Wzmacniania Rodziny". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Moją pracę poddaje regularnej superwizji zgodnie z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Bardzo szczere podejście do pacjenta, chęć zrozumienia. Polecam. Nieudawana uprzejmość i zaangażowanie sprawiają, że chce się wrócić na "rozmowę".