mgr Justyna Michnomgr Justyna Michno - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Justyna Michno

Psycholog, Psychoterapeuta

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzę terapię indywidualną dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i osób dorosłych, które ...

Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzę terapię indywidualną dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i osób dorosłych, które przeżywają trudności lub nie radzą sobie z przezwyciężeniem życiowych problemów, takich jak zaburzenia odżywiania, uzależnienia, różnego rodzaju lęki oraz obniżony nastrój.

W mojej pracy terapeutycznej podchodzę do każdej osoby indywidualnie słuchając uważnie, jakie są jej oczekiwania, jak również mocne strony i możliwości. Wspólnie wyznaczamy cele oraz możliwe drogi do jego osiągnięcia, pamiętając jednak, że każdy pacjent jest "specjalistą w dziedzinie wiedzy o sobie", a moją rolą jest towarzyszenie mu w odkryciu i zrozumieniu pewnych przekonań, które doprowadziły do kryzysowej sytuacji.

Doświadczenie zdobywałam w Polsce i za granicą (Wielka Brytania), w Klinice Zaburzeń Odżywiania, Oddziale Nerwic na Akademii Medycznej, Poradni Uzależnień oraz Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym Od 2011 roku prowadzę prywatną praktykę na terenie Trójmiasta.

Wykształcenie:
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie oraz studia podyplomowe na kierunku psychologia kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam dyplom ukończenia kierunku Family Counselling w Oxford College (Wielka Brytania). Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym I stopnia i obecnie kontynuuje certyfikację na II stopniu studiów podyplomowych z psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Posiadam certyfikat terapeuty programu CANDIS (skierowanego do osób uzależnionych od marihuany) oraz "Edukatora rodzinnego’ w oparciu o "Program Wzmacniania Rodziny". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Moją pracę poddaje regularnej superwizji zgodnie z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo szczere podejście do pacjenta, chęć zrozumienia. Polecam. Nieudawana uprzejmość i zaangażowanie sprawiają, że chce się wrócić na "rozmowę".

Bardzo szczere podejście do pacjenta, chęć zrozumienia. Polecam. Nieudawana uprzejmość i zaangażowanie sprawiają, że chce się wrócić na "rozmowę".

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat