mgr Justyna Walerowska - Madejmgr Justyna Walerowska - Madej - zdjęcie profilowe

mgr Justyna Walerowska - Madej

Dietetyk

Absolwentka Dietetyki oraz Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Udziela wsparcia w zakresie odchudzania osobom z problemami żywieniowymi, cierpiącymi na alergię, nietolerancje czy nadwrażliwość pokarmową oraz zaburzeniami mikroflory.

Do Pani Justyny trafiłam z otyłością, po wielu mizernych próbach schudnięcia, z podejściem, że pewnie i tak się nie uda, że nie wytrwam bo lubię słodycze i nie będę miala czasu gotować, a dnia będą jałowe i pewnie sama ,,sałata z woda''. Jednak nic bardziej mylnego. W pierwszej kolejności Pani Justyna zleciła badanie cukru i insuliny, co potwierdziło że mam insulinooporność, dlatego od razu wiedziała jaką dietę zastosować. Każdego dnia była jakaś słodka ale zdrowa przekąska (granola, ciasto czy deser jednopprcjowy) dlatego nie brakowała mi słodyczy. Posiłki były ciekawe i różnorodne do tego przygotowanie zajmowało naprawdę niewiele czasu. Obiad max 40min z gotowaniem. Każdy posiłek zjadany ze smakiem. W ciągu pół roku przebywania na diecie schudłam 25kg, bez większych wyrzeczeń, jedząc smacznie i zdrowo oraz ucząc się jak zdrowo się odżywiać. Dlatego mega polecam osobę Pani Justyny jako dietetyka. Wiedzą ogromną i świetne oraz profesjonalne podejście.

Do Pani Justyny zgłosiłam się po ciąży, po wielu nieudanych próbach zrzucenia wagi. Byłam zaskoczona tym, jak szybko zgubiłam zbędne kilogramy - z 77 kg, na 65 w ciągu dwóch miesięcy. Dalej chudnę, czuję się świetnie, posiłki są bardzo smaczne, a produkty ogólnie dostępne (w przeszłości korzystałam z pomocy dietetyka i niestety nie byłam zadowolona). Wszystkim polecam współpracę z Panią Justyną - to wspaniały dietetyk, z ogromną wiedzą i właściwym podejściem do sprawy. Dziękuję, Pani Justyno - jest Pani wielka! Jestem pewna, że pomoże Pani każdemu.