lek. dent. Kacper Kalinalek. dent. Kacper Kalina - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Kacper Kalina

Implantolog, Chirurg stomatolog

Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2020 roku uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Pracuję w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie na stanowisku starszego asystenta.

Ja panicznie boje się dentysty wiec jakiekolwiek chirurgiczne zabiegi mnie paraliżują, doktor jest tak miły i uprzejmy, że bez problemu przetrwałam całą wizytę. Zabieg usunięcia zęba bez bólu, co najlepsze nie musiałam brać żadnych leków przeciwbólowych a sam zabieg trwał kilka minut. Bardzo kompetentny, ale skromny lekarz wszystko wyjaśnił i wykonał jak mówił. Polecam każdemu!

Zgłosiłem się z dużą zmianą w szczęce, okazało się, że jest to keratocysta. Zabieg wycięcia wykonywany był w znieczuleniu miejscowym i został wykonany przez doktora wzorowo. Z lekarzami z różnych dziedzin miałem już niestety trochę do czynienia. Trafić na osobę kompetentną jest ciężko, ale na taką która jest do tego: zaangażowana, zdolna do empatii, kulturalna, wyrozumiała, cierpliwa i co najważniejsze, potrafi podejść do pacjenta indywidualnie to rzecz wręcz niesłychana, ale jak pokazuje powyższy przykład - realna. Niezwykle serdeczny, konkretny, młody lekarz z powołania, przed którym wróżę świetlaną przyszłość. Miałem dużo ...

Z lekarzami z różnych dziedzin miałem już niestety trochę do czynienia.

Niezwykle serdeczny, konkretny, młody lekarz z powołania, przed którym wróżę świetlaną przyszłość. Miałem dużo szczęścia, że trafiłem akurat na doktora Kalinę.

Pan dr. Kacper Kalina to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Mlody chirurg stomatologii z powołaniem gdzie w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pana doktora. Szybko, bezbolesnie i fachowo wykonał ekstrakcję 3 ósemek w odstępach 2 tyg. Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej gdyż pierwszą ekstrakcję ósemki wykonałam na warszawskim Żoliborzu, gdzie przebiegło to dość opornie i z komplikacjami. Szczerze polecam!!!!

Szczerze polecam!!!!

Dr Kacper Kalina jest człowiekiem o bardzo dużej wiedzy i cierpliwości do pacjenta. Jestem bardzo wymagająca co do osob zajmujących się moim zdrowiem. Dr sprostał w 100% wszystkim moim wymaganiom. Korona zrobiona przez dr Kalinę służy mi juz ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Estetyka na 6!