lekarz Kajetan Mazurek

2,1
2,6
2,1

Polecam Pana doktora. Super atmosfera jak i podejście do pacjenta na SOR. Diagnoza jak i leczenie trafione w 100% i przede wszystkim sprawnie. Co do innych opinii że sprawdza leki w google: moim zdaniem bardzo dobrze.. lepiej sprawdzić 2 razy niż się pomylić! Nikt nie jest chodząca encyklopedią!

Przykro mi to powiedzieć, ale Pan doktor nie potrafi pracować z pacjentami. Będąc na SORze doktor przyszedł, wykonał badanie i wywiad może w 3 minuty, po czym powiedział: „Czemu w ogóle oni mnie tutaj przesłali, bez sensu”. Pretensja oczywiście w naszą stronę. Doktor nie budzi zaufania i brakuje mu kompetencji oraz przede wszystkim ludzkości.

Pan Doktor z okropnym podejściem do pacjenta, jakby siedział za karę na dyżurze. Łaskawie przyjął po półgodzinnym spacerze w ta i z powrotem. Wywiad „po łebkach” i leki sprawdza w Google. Jeśli ktoś się decyduje na zawód lekarza, to powinien wziąć za to odpowiedzialność i traktować to poważnie.

Lekarz nie budzi zaufania, lekcewazace podejście do pacjenta. Najlepiej jesli w ogóle by nie musiał przyjmować. Olewczy stosunek do przeprowadzonego wywiadu. Do badania gardła używał latarki w telefonie O.o, leki sprawdza w Google a najlepiej jakby się udać do apteki i tam zapytać co by mogło pomóc. Stanowczo odradzam lekarza

Brak wiedzy, nie potrafił nawet wywiadu przeprowadzić. Najlepsze na koniec , podczas wypisywania wybłaganej recepty Pan doktor nawet nie wiedział na jakiej ulicy pracuje a chodzi o Krasnystaw Ul. CZYSTA 3. Śmiało można powiedzieć ze Pan doktor wyuczony za pieniądze bez podejścia do człowieka, strata pieniędzy, stanowczo nie polecam tego pseudo Pana doktora.

podejscie do pacjenta - zero zainteresowania pacjentem, ani w wywiadzie ze mna, ani z checia pomocy. Malo kompetentny. Gardło sprawdza latarką w telefonie, osłuchał byle jak, mimo że sugerowany był ból ucha nie sprawdził tego. Najlepiej wypisac recepte i wypchnąć z gabinetu. "Proszę wziąć dwa dwa ibupromy to może przejdzie" To nie jest normalne potraktowanie pacjenta. Pan dr olewa pancjentow na izbie przyjęć i udaje się na prywatne pogaduszki.

Najlepiej wypisac recepte i wypchnąć z gabinetu.
"Proszę wziąć dwa dwa ibupromy to może przejdzie"

To nie jest normalne potraktowanie pacjenta.
Pan dr olewa pancjentow na izbie przyjęć i udaje się na prywatne pogaduszki.

Wspaniały lekarz, mądry, kulturalny, cierpliwy, rzetelny, sympatyczny, człowiek z klasą. Polecam wszystkim, bo coraz rzadziej można spotkać tak kompetentnego i miłego lekarza. Potrafi dać poczucie bezpieczeństwa, cierpliwie słucha, udziela odpowiedzi i z wielką powagą traktuje pacjenta.