Lekarze Zamość

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz, dużo czasu poświęca dziecku i rodzicom. Nie oszczędza na pacjentach jeżeli jest potrzeba kieruje dziecko na badania. Najlepszy lekarz i człowiek jakiego miałam okazję poznać i moje dziecko jest pacjentem.

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Pan doktor godny polecenia. Kompetentny i rzetelny a przy tym uśmiechnięty, miły, z chęcią odpowiada na pytania. Poświęca wystarczająco dużo czasu, nie pospiesza, zawsze wysłucha i rozwieje wszystkie wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona szczególnie z prowadzenia ciąży. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Dorota

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

po moich nieprzyjemnych przejściach z nieuprzejmością lekarzy rodzinnych, mogę powiedzieć, że Pani doktor jest najlepszym lekarzem rodzinnym w Zamościu.

ul. Lwowska 62 A
22-400 Zamość

Krótko mówiąc - tanio, szybko, fachowo, uprzejmie, bez bólu, kompetentnie. Moja pierwsza "ekstrakcja" w życiu. Teraz wiem u kogo mogę spokojnie usunąć resztę zębów :):)

Zamość

Leczyłem pare lat temu zęby u Pani Dworzyckiej. Obecnie mieszkam daleko od Zamościa i szukam dobrego dentysty w innym mieście, między innymi patrzę na opinie internautów. Pomyślałem, że chciałbym znaleźć takiego dobrego lekarza jak Pani Dworzycka, do której kiedyś chodziłem i z ciekawości wszedłem na jej profil. Nic dodać. Nic ująć. Całkowicie zgadzam się z innymi komentatorami. Bardzo kompetentna, solidna i uprzejma.

Krystyna Sikora

Pediatra, Alergolog dziecięcy

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.
Wydaje nam sie że jestesmy na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia córeczki.

Gabinet Stomatologiczny MARODENT
ul. Konopnickiej 7
22-400 Zamość

szczerze polecam panią stomatolog Kamile Andrejczuk,jest profesjonalna i rzetelna w tym co robi.Sprzet w gabinecie nowoczesny.Moje zęby w koncu doprowadzone sa do porzadku,wiele razy wypelnienia byly poprawiane i zawsze wypadaly,teraz mam zeby,wszystko sie trzyma i jest zrobione fachowo.Jestem wdzieczna pani doktor

Pniówek 239
22-400 Zamość

Lekarz kompetentny,mający b.dużą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

22-400 Zamość

przemiła osoba bardzo ciepła i życzliwa uważam najlepszy pediatra w Zamościu pod względem kultury osobistej jak i kompetencji uratowała życie naszemu synkowi