lekarz Kamel Khanafer

Neurolog

Bardzo dobry lekarz,po dwóch wizytach ustąpiła bolesność oraz powróciła pełna mobilność kręgosłupa,szybka i trafna diagnoza,dobry masaż manipulacja,injekcje.W pełni profesjonalne podejście,człowiek wie co robi.POLECAM 100%

Od ponad roku zmagalem sie z bolem plecow i stawow, czeste stany zapalne gornych drog oddechowych, bole glowy. Ciagle nawroty. Dwa dni temu bylem na pierwszej wizycie u Pana doktora Khanafera, bole ustapily. Dyskopatia. Dzis po drugiej wizycie czuje sie znacznie lepiej. Moge normalnie funkcjonowac. Pan dr to super profesjonalista, a takze mily sympatyczny czlowiek. Goraco polecam.

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Po pierwszej wizycie już była znaczna poprawa,a po serii wizyt jest o niebo lepiej. Minął już jakiś czas a na kręgosłup nie mam co się skarżyć. Polecam

Po wielu próbach znalazłem lekarza który mi odblokował masażem kręgosłup szyjny . Po kilku zabiegach odstawiłem leki przeciwbólowe Znaczna poprawa komfortu i sprawności funkcjonowania. Lekarz który chce pomóc aby powrócić do zdrowia i pracy.

Dr Kamel Khanafer masażami, bez leków w znaczny sposób podniósł komfort mojego życia i dał szansę wykonywania pracy. Mimo mojego wieku szybko wracam do życia. Po kilku zabiegach odstawiłam leki przeciwbólowe.

Bardzo dobry fachowiec, zastrzyki i masaż bardzo pomogły szyja nie boli i mogę już normalnie pracować. Polecam

Naprawdę ten lekarz wie co robi, po czterech wizytach naprawdę dolegliwości ustąpiły i nawet nie zdajemy sobie sprawy co może boleć od kręgosłupa

Od wielu lat borykam się z problemem nadgarstków i kręgosłupa ze względu na ciągłą pracę przy komputerze. Zostałam skierowana na rehabilitację, potem był pomysł leczenia operacyjnego. Całe szczęście trafiam do Pana Doktora! Z anielską cierpliwością wytłumaczył mi skąd biorą się moje bóle, pomógł zarówno doraźnie, jak i długofalowo. Nie faszeruje lekami, lecz zaleca ćwiczenia i zdrowy tryb żywienia, dzięki któremu poprawiła się również moja kondycja ogólna. Z czystym sumieniem polecam!

Do lekarza mnie wniesiono !!! Po jego zabiegu wyszedłem na własnych nogach i praktycznie bez bólu.Potem jeszcze dwie wizyty i kręgosłup jak nowy !!!

Lekarz jakich mało, nie tylko doprowadził mój kręgosłup do użyteczności ale Pan Doktor pokazuje również ćwiczenia, dzięki którym nie będę musiał go odwiedzać. Nie wszyscy lekarze aż tak dbają o swoich pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Grójec"?

Grójec

P.O.W. 9