lekarz Kamel Khanafer

Neurolog

Po tzrech wizytach u lekarza ustąpiła rwa kulszowa, wcześniej nie pomogła rehabilitacja i seria zastrzyków. Bardzi miły, kontaktowy, ciepły, życzliwy. Naprawdę POLECAM !!!!!!

Przemiły fachowiec.Ze szczegółami tłumaczy chorobę i omawia sposoby radzenia sobie z nią.Lekarz z powołania.

Lekarz wzbudza zaufanie i profesjonalnie podchodzi do choroby.Jestem bardzo zadowolona ,polecam.

serdecznie polecam ,to najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam leczenie stawów i kręgosłupa.

Budzi zaufanie. Jednak ocene zweryfikuje po zakonczeniu leczenia.

Budzi zaufanie. Jednak ocene zweryfikuje po zakonczeniu leczenia.

Bardzo dobry, uczciwy, rzetelny lekarz, postawił mnie na nogi w trzy wizyty.Ma bardzo dobre wyczucie bólu przez pacjenta.bardzo polecam tego neurologa.

To cud że trafiłam do tego lekarza.Profesjonalista w każdym calu.Bardzo dobry lekarz jak i człowiek.Pomógł mi bardzo.Polecam wszystkim!

BARDZO DOBRY LEKARZ PRAWIE DWA LATA MAM PROBLEMY Z CHOROBOM ZZSK;A JIEGO METODY LECZENIJA DAJOM EFEKTY

lekarz godny polecenia - tłumaczy chorobę i naprawdę poświęca pacjentowi dużo czasu,i naprawdę pracuje nad chorobą pacjenta i nad pacjentem,jest bardzo konkretnym lekarzem.Jest bardzo otwarty i wzbudza zaufanie.

Specjalista, fachowiec, bardzo skromny i pracowity, osoba która pomogła już dziesiątkom ludzi.