lek. med. Kamil Ruciński

Psychiatra

Rozmowny,inteligentny lekarz psychiatra znany w całym pow.nyskim i nie tylko.Juz po 2 wizytach odczuwam wyrażną poprawę. Koszt wizyty 70-80 zl jest w pełni jej wart!!!Przy dr Rucińskim czuję sie swobodnie ,kontakt polepsza mój nastrój. Wkrótce znów się u Pana pojawię! K.K.

Rozmowny,inteligentny lekarz psychiatra znany w całym pow.nyskim
i nie tylko.Juz po 2 wizytach odczuwam wyrażną poprawę.
Koszt wizyty 70-80 zl jest w pełni jej wart!!!Przy dr Rucińskim
czuję sie swobodnie ,kontakt polepsza mój nastrój.
Wkrótce znów się u Pana pojawię!
K.K.

Od kliku miesięcy jestem pacjentka dr Rucińskiego-pogodny,kompetentny fachowiec,zapisany lek daje b db efekty. Bardzo miły w rozmowie a jednocześnie wnikliwy. Już po piewrszej wizycie pozbyłam się tremy a nabrałam zaufania! JAGODA

Bardzo miły w rozmowie a jednocześnie wnikliwy.
Już po piewrszej wizycie pozbyłam się tremy a nabrałam zaufania!
JAGODA

W szpitalu po tygodniowych badaniach lekarze stwierdzili, ze będę potrzebował psychiatry, który przepisze mi leki pomagające w chwilach kryzysu psychicznego. Mam problemy z żoną bo mnie zdradza i nie radzę sobie psychicznie w momentach gdy ona wychodzi do niego. Pogodziłem się z tym ale muszę dać sobie radę psychicznie. Bez leków jest to nie możliwe, już próbowałem odebrać sobie życie! Udałem się do Rucińskiego, opowiedziałem mu o sytuacji w 3 min bo powtarzał: "do rzeczy do rzeczy" po czym poprosił o 70 zł Gdy mu je dałem polecił swoich 2 znajomych psychologów i stwierdził że leczenie u psychiatry jest zbędne. Najgorsze co usłyszałem z jego ust to: "nic nie poradzę na to, że Twoja żona się kurwi!" Ścięło mnie z nóg - jeszcze pogorszył mój stan i to za słoną opłatą!!! On po prostu nie liczy się z ludźmi - jeśli mieliście z nim do czynienia opiszcie to tutaj - musimy znać prawdę o lekarzach, zeby wiedzieć u kogo się leczyć!!!!

50 zł - student 70 zł - osoba pracująca

50 zł - student
70 zł - osoba pracująca

Świetny fachowiec i człowiek.Potrafi zrozumieć potrzeby pacjenta, wytłumaczyć jego problem.Szczerze polecam.

Świetny lekarz. Szybko i trafnie zdiagnozował mój problem. Juz po pierwszej wizycie nastąpiła poprawa. Wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam gorąco węgorz

węgorz

bardzo dobry lekarz pomaga we wszystkich problemach profesjonalnie wytłumaczy każdy problem serdecznie polecam

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie, sprawnie, a jednocześnie po koleżeńsku, z czystym sumieniem polecam. Gosia

Bardzo miły lekarz potrafi porozmawiać i pomóc człowiekowi a to w życiu przecież jest najważniejsze. api36

api36

super facet,rozmowa z nim to przyjemnoŚĆ,leki jakiemi zaordynował zdecydowanie mi pomogły.Za 4 tyg bede u niego do kontroli,polecam dr Rucińskiego innym! ANIA

super facet,rozmowa z nim to przyjemnoŚĆ,leki jakiemi zaordynował
ANIA