lekarz Kamila Bazylińska

Miałam dzisiaj okazję poznać Panią Doktor w przychodni Med - Gast w Łodzi. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Bardzo uprzejma i co mnie osobiście zadziwiło przeprosiła za opóźnienie. Zdaję sobie sprawę, że bycie miłym i troskliwym to nie wszystko, zobaczymy jak to się okaże od strony merytorycznej, czyli zabieg, szpital itd. Jednak dla mnie osobiście ludzkie podejście, uśmiech i zrozumienie są bardzo ważne. Empatii Pani Doktor nie brakuję. Dam znak po zabiegu. Polecam.

Bardzo dobra specjalistka. Polecam!!!!! Uratowała życie mojej mamie, gdyby nie ona dalej byśmy chodziły po wielu specjalistach bez skutku Życzliwa,uprzejma,kompetentna,z duża wiedza. Przyjmuje w Med-GASTR

Bardzo dobra specjalistka. Polecam!!!!!

Szanowna Pani Doktor, Bardzo dziękuję za fachową, bezinteresowną i ogromnie życzliwą pomoc, której udzieliła Pani Doktor mojej Mamie. Pozdrawiam serdecznie Lech Dudarewicz w

Szanowna Pani Doktor,
Pozdrawiam serdecznie Lech Dudarewicz w

Cudowny chirurg, złote ręce, złoty człowiek. Lekarz jakiego życzyłabym sobie w każdej przychodni. Pełen profesjonalizm. Z wyrazami podziękowania dla Pani Doktor. Dorota M

Polecam wszystkim najlepszy chirurg jakiego znam uratowała mi życie i zdrowie świetna merytorycznie oraz współczuję choremu wszystko wyjaśnia cierpliwa 😇 anioł

Polecam wszystkim ta panią zrobiła mi pięknie plastyke brzucha kompetentna profesjonalna i ciepła dr złoty człowiek

Kobieta skarb ! Kompetencji do końca nie miałam okazji sprawdzić gdyż była to jednorazowa pomoc nocna aczkolwiek podejście do człowieka Anioł ;)

nie polecam! Pani choć bardzo uprzejma lecz nie powinna mydlić oczu pacjentom, bo przychodzą do niej pacjenci z bólem. gdybym nie zmieniła na innego chirurga bym kolejne pół roku męczyła sie z torbiel włosowa...