dr n. med. Kamila Czerw

Onkolog

Wspaniała ciepła kobieta, potrafi podnieść na duchu w najcięższych momentach.....niestety mojej mamie nikt już nie potrafił pomóc!

Wspaniała, profesjonalna i ciepla osoba. Cudowny człowiek i lekarz. Zawdzięczam jej 12 ostatnich lat mojego życia i mam nadzieję, że kolejne również. Dziękuję Pani Doktor.

Pani Doktor to wspaniały i kompetentny lekarz. Łatwo kogoś obrażać anonimowo. Dla mojej Mamy to najwspanialszy lekarz. Anna R.

Jestem pacjentką Pani Doktor od 7 lat., kiedy wykryto u mnie raka szyjki macicy. Na operację było za późno. Dzięki wiedzy Pani Doktor i leczeniu które prowadziła żyję i mogę wychowywać moje dzieci. Spotykam Panią Doktor w szpitalu. Nigdy nie byłam prywatnie a zawsze spotykam się z uśmiechem i serdecznością. To najlepszy lekarz z jakim się spotkałam.

Miałam do czynienia z Panią Doktor i w ramach wizyty prywatnej i w czasie pobytu na oddziale oraz w poradni (gabinet 112, onkologia). Niesamowita osoba! swoim podejściem do pacjenta bije na głowę wielu lekarzy. Potrafi podbudować psychicznie, co w przypadku nowotworu jest szczególnie ważne. Rozmawia spokojnie, wszystko dokładnie tłumaczy, wspiera w chorobie. Nie patrzy na czas wizyty -prywatnie siedziałam w gabinecie prawie godzinę, a Pani Doktor spokojnie tłumaczyła i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Świetny lekarz! nikomu nie życzę, żeby musiał korzystać z wizyty u onkologa, ale jak już dopadł ...

Świetny lekarz! nikomu nie życzę, żeby musiał korzystać z wizyty u onkologa, ale jak już dopadł go nowotwór to Panią Kamilę Czerw polecam w 200%!

Bardzo miła, serdeczna a przede wszystkim profesjonalna Pani Doktor. Podziwiam jej cierpliwość i takt, który wykazuje w tej niezwykle trudnej specjalizacji. Pani Doktor- dziękuję za nadzieję i za życie. A.M.

Pani Doktor to wspaniały lekarz, opanowany, profesjonalny i ciepły. Dziękuje Pani Doktor w imieniu mojej Mamy Teresy G.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pani doktor poświęca czas pacjentom, wzbudza zaufanie chorego oraz jego rodziny. To odpowiedni człowiek na właściwym miejscu!

bardzo miła pani onkolog.jest zawsze usmiechnięta i przyjazna.

bardzo miła pani onkolog.jest zawsze usmiechnięta i przyjazna.

Wspaniały nie tylko lekarz ale też człowiek, przez duże Cz. Mądra, serdeczna, ciepła a przede wszystkim profesjonalna.