dr n. med. Kamila Fudalej

Z całego serca polecam dr n. med. Kamilę Fudalej. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego i profesjonalnego lekarza specjalisty! Od dłuższego czasu doskwierał mi ból pleców i nie mogłam dojść do sprawności fizycznej po 2 ciążach, mimo aktywnego trybu życia. Gdy problem się nasilił, szukałam pomocy konsultując się z różnymi specjalistami. Zdiagnozowano u mnie przepuklinę pępkową i spore rozejście mięśni prostych brzucha. Los tak chciał, że trafiłam na konsultację do dr Kamili i ta wizyta zmieniła wszystko! Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniając i omawiając mój problem zdrowotny ...

Los tak chciał, że trafiłam na konsultację do dr Kamili i ta wizyta zmieniła wszystko! Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniając i omawiając mój problem zdrowotny bardzo dokładnie, abym wszystko zrozumiała. Ogrom wiedzy, doświadczenie i szczególne podejście do pacjenta, sprawiło, że nie wahałam się ani minuty, od razu jej zaufałam i umówiłam termin operacji. Od tego momentu poczułam się bezpieczne i w dobrych rękach. Operacja była długa ale przebiegła prawidłowo. Bardzo doceniam opiekę dr Kamili zaraz po zabiegu, oraz przez następne tygodnie. Dziękuję jej za każdą szczerą rozmowę i wszystkie zalecenia, które od niej dostałam. Minęło prawie 3 miesiące od operacji i w tym czasie odbyłam kilka wizyt kontrolnych u dr Kamili. Za każdym razem były one na najwyższym poziomie i w przyjacielskiej atmosferze. Zawsze wychodziłam z nich naładowana dobrą energią i wiarą w to, że moje leczenie idzie w dobrą stronę. Niezwykle cenne było dla mnie to, że mogłam mieć bieżący kontakt telefoniczny z doktor Kamilą i z każdą wątpliwością mogłam na bieżąco się do niej zwrócić.
Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że dr Kamila jest specjalistą wysokiej klasy! Jest wspaniałą, empatyczną i pozytywną kobietą, z wielkim sercem. Pani doktor Kamila odmieniła moje życie, a i te słowa nie oddadzą tego ile jej zawdzięczam :).
Polecam dr Kamilę Fudalej każdemu, kto potrzebuje chirurgicznej pomocy! Proszę się nie wahać, to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Minęło sporo czasu do momentu kiedy zdecydowałem się na leczenie. Bałem sie tej operacji. Sama myśl, że mogę być cięty w pachwine przyprawiała mnie o paraliżujący strach. Rozmawiałem z kilkoma chirurgami w jaki sposób będą leczyć moją przepuklinę. Wyjaśniano mi dość jasno jak to się odbędzie, lecz jednak ostatecznie nie byłem przekonany aby im zaufać. Kiedy w tych poszukiwaniach, odpowiedniego dla mnie lekarza, dotarłem do Szpitala ORTHOS ( zasięgnąłem opini znajomej pielęgniarki ), zapisałem się na wizytę do Pani doktor Kamili Fudalej. Rozmowa z Panią doktor była ciepła , pełna ...

Kiedy w tych poszukiwaniach, odpowiedniego dla mnie lekarza, dotarłem do Szpitala ORTHOS ( zasięgnąłem opini znajomej pielęgniarki ), zapisałem się na wizytę do Pani doktor Kamili Fudalej. Rozmowa z Panią doktor była ciepła , pełna zrozumienia w pełni wyjaśniająca sposób mojego leczenia. Z każdym wypowiadanym przez Panią doktor zdaniem byłem coraz bardzej spokojny. W zasadzie w połowie rozmowy już podjąłem decyzję, że tej Pani chirurg mogę zaufać, powierzając swoje zdrowie.
Pani doktor w fachowy a zarazem przystępny sposób wytłumaczyła jak będzie przebiegać leczenie.
Pobyt w Szpitalu ORTHOS był dla mnie zaskakująco przyjemny. Personel bardzo miły i kompetentny.
Jeżeli ktoś, potrzebuje fachowego leczenia, to jest mi naprawdę miło polecić ten Szpital Wielospecjalistyczny wraz z przesympatyczną Panią doktor Kamilą Fudalej, którą wspominam bardzo serdecznie ,, Dziękuję Krzysiek

Korzystałam z konsultacji u Pani Kamili w szpitali Orthos i muszę przyznać, że jest to wspaniała Pani doktor, którą z całego serca polecam. Duża wyrozumiałość, zaangażowanie, poczucie humoru - to tylko niektóre cechy, którymi można określić Panią Kamilę, której bardzo za konsultacje dziękuję! Kamień spadł mi z serca.

Pani doktor już od pierwszej wizyty zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Operację usunięcia pęcherzyka żółciowego przekładałam od lat więc lęk przed zabiegiem z czasem wzmagał się coraz bardziej. Dzięki podejściu Pani doktor, jej zaangażowaniu, życzliwości i pozytywnej energii, poczułam się znacznie pewniej i spokojniej przed zabiegiem. Operacja została przeprowadzona metodą laparoskopową z pełnym sukcesem. Bardzo szybko wróciłam do zdrowia i pełnej sprawności. Obecnie czuję się znacznie lepiej niż przed zabiegiem. Serdecznie dziękuję Pani doktor i życzę sobie, jeśli będzie taka potrzeba, spotykania lekarzy tego pokroju na swojej drodze.