lekarz Kamila Fudalej

Pani doktor już od pierwszej wizyty zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Operację usunięcia pęcherzyka żółciowego przekładałam od lat więc lęk przed zabiegiem z czasem wzmagał się coraz bardziej. Dzięki podejściu Pani doktor, jej zaangażowaniu, życzliwości i pozytywnej energii, poczułam się znacznie pewniej i spokojniej przed zabiegiem. Operacja została przeprowadzona metodą laparoskopową z pełnym sukcesem. Bardzo szybko wróciłam do zdrowia i pełnej sprawności. Obecnie czuję się znacznie lepiej niż przed zabiegiem. Serdecznie dziękuję Pani doktor i życzę sobie, jeśli będzie taka potrzeba, spotykania lekarzy tego pokroju na swojej drodze.