Kardiochirurg Łódź

CZMP

Łódź

wspaniały lekarz. nie ma innych słów. wspaniały oddział prof Molla. Nic dziwnego ze współpacuje z najlepszymi:0

lekarz Piotr Kula

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Miałem operację by-passe w 2012 roku

Miałem operację by-passe w 2012 roku
którą wykonał Pan Doktor Piotr.To przecież należy do Jego zawodu. Ale operacja to po- czątek drogi dochodzenia do zdrowia przez pacjenta.Tu pokazało się oddanie Pana Doktora dla człowieka. Wspaniały kontakt, zrozumienie,pełna informacja, życzliwość. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.To lekarz mający od Boga szczególny dar po-wołania Go do czynienia dobra w dziedzinie chirurgi i leczenia serca. Dziękuję ocena 5+

Opinia dodana przez: Andrzej Zając

lekarz Andrzej Walczak

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Doktor jest Aniołem i niema takiego drugiego człowieka.Doktor uratował mojego tatę,który już prawie odszedł na parę minut tego nie da się opisać słowami .Doktor opiekował się moim tatą do końca a także nami,potrafił wytłumaczyć a nawet zadzwonić co dzieje się z tatą. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem dla którego nie mam słów podziękowania bo i to jest za mało.Życzę Panu dużo zdrówka i siły dla pacjentów a także wytrwałości bo Pana praca jest bardzo ciężka.Pozdrawiam Córka Zdzisława Polowczyka.

lekarz Witold Pawłowski

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.

Opinia dodana przez: Wojtek

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Bardzo dobry kardiochirurg, operował naszego synka 8 miesięcy temu, jego żona prof. Moll jest przemiłą kompetentną osobą, również syn jest przemiłym i troskliwym lekarzem. naprawdę godni polecenia.Dziękujemy rodzice Szymonka.

szterlinga

Łódź

Wymiana zastawki oraz usuniecie tętniaka aorty. Dobry kontakt z lekarzem, oddzwania na niezrealizowane połączenia.

Opinia dodana przez: jacek1410 jacekkalinski

II Szpital Miejski
ul. Sterlinga
Łódź

Pragnę serdecznie podziękować za tak oddanego i dobrego lekarza jakim jest dr Mirosław Mussur, który jest w składzie szpitala Kliniki Kardiochirurgicznej przy ul. Strerlinga 1/3.

Dnia 29-ego lipca 2013 roku mama przebyła operację wszczepiania by pass'ów. We wczesnym okresie pooperacyjnym nastąpiły powikłania spowodowane przez szpital. Mama została zarażona gronkowcem, co doprowadziło do rozejścia się rany pooperacyjnej i powłok mostka. W tym celu została zastosowana antybiotykoterapia dożylna. Antybiotyki były co róż zmieniane, mama dostawała uczulenia oraz gorączki, a poprawy w stanie zdrowotnym nie było.

Dopiero na naszą prośbę dr Mussur zajął się wycieńczoną, zrezygnowaną zaistniałą sytuacją mamą. Mino tego, że nie brał jakiegokolwiek udziału w operacji. Jeszcze się nie spotkałam w tym i żadnym innym szpitalu z takim zaangażowaniem lekarza w leczenie pacjenta. Pan doktor kilka razy dziennie bywał przy łóżkach swoich pacjentów nie będąc niekiedy nawet na zmianie w pracy. Badał, zmieniał opatrunki, był wyrozumiały, cierpliwy i z zainteresowaniem wysłuchiwał i tłumaczył oraz rozwiązywał wszelkie problemy pacjentów. Z pewnością żadnego z nich nie zostawiał w sytuacji krytycznej, a tym bardziej naszej mamy. Oprócz samego leczenia i opieki wspierał ją i podnosił na duchu, dając nadzieje, że wszystko będzie w porządku.

Jak wcześniej wspomniałam, kuracje antybiotykowe nie pomogły mamie w zniwelowaniu poziomu zakażenia gronkowcem. Dok Mussur zdecydował się na ponowne "otwarcie" (rozcięcie rany) w celu usunięcia martwicy i rozpadu tkanek wywołanych przez bakterie oraz na wstawieniu drutów i niklowanych klamer w celu zespolenia mostka.

Nastąpiła znaczna poprawa stanu zdrowotnego. Rana zaczęła się goić, mostek stabilnie się zrastał, a mama po tym całym stresie i cierpieniach nabrała chęci do życia. To właśnie dzięki dok Mussur'owi za bezinteresowną troskę, dodawanie otuchy i za naprawienie czyjegoś błędu, niedopatrzenia i zaniedbania mama mogła wrócić do nas i cieszyć się nowym życiem, które zostało jej dane.

Doktor jest wspaniałym lekarzem i specjalistą, a w szczególności jest przede wszystkim CZŁOWIEKIEM, który wszystko rozumie i potrafi współczuć. Z czystym sumieniem mogę go nazwać cudotwórcą i na pewno będziemy zawsze wspominali i bezgranicznie dziękowali lekarzowi, który jest tak oddany pacjentowi.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bogdan Jegier

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Nie polecam lekarza , wręcz odradzam . Proszę samemu się przekonać . Ja osobiście przeżyłam śmierć matki z jego rąk.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ryszard Jaszewski