Lekarze Kardiolog dziecięcy

lek. med. Patryk Hyła

Przychodnia "Na Rondzie"
Al. Wojska Polskiego 3c
44-240 Żory

Lekarz Petarda! Najlepszy w Polsce !! Kompetencja ,wiedza ,podejście do pacjenta,poświęcony czas ,tłumaczenie choroby ,uprzejmość urok osobisty ,wysoka kultura , empata na 1000%,poprostu z serca polecam !!! Życzę panu Doktorowi samych wdzięcznych pacjentów ,dużo zdrowka!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Karolina Dorniak

Przy Sadzie 7
80-180 Kowale

Jest Pani wspanialym lekarzem ake i czlowiekiem DZIEKUJE. Maria.Zawsze troskliwa,spokojna,wnikliwa.Dba nie tylko o zdrowie w100%,pacenta ale rowniez o jego spokoj wewnetrzny.Najwazniejsze jesr dla P.doktor postawienie prawidlowej diagnozy.Dlatego tez kieruje na różnego rodzaju badania.Nie tylko wspanialy lekarz ale i czlowiek.Potrafi w wytlumaczyc pacjentowi jego stan zdrowia Zyczliwa,spokojna i WSZYSTKO co naj naj.Jestem szczesliwa .ze trafilam wlasnie do P.doktor.

dr n. med. Bożena Białkowska

Zielonogórska 27
Gliwice

Trafiłem pod opiekę Pani doktor 14 lat temu i sądzę w 100 % że zawdzięczam Jej jak i Zespołowi lekarzy z Centrum Kardiologicznemu w Katowicach - Ochojcu dalsze moje życie. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pani doktor i bardzo cenię sobie jej troskliwą opiekę.Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tak oddani w leczeniu pacjentów. Leszek Halaczek z Dąbrowy Górniczej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Lucyna Jankowska

Kardiolog, Internista

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak

lekarz Ewa Makowska

Kardiolog, Internista

Marecki Ośrodek Zdrowia
ulica Sportowa 3
05-270 Marki

POLECAM - mój tata zawdzięcza dr Makowskiej życie, gdyby nie Ona, jej kompetencja i leczenie mój tata...

dr n. med. Krystyna Oskaldowicz

Joselewicza 10
70-751 Szczecin

Super pani doktor , bardzo uprzejma , miła , wszystko dokładnie wytłumaczy, troszczy się o pacjenta . Gdy idzie się do p. Oskaldowicz ma się wrażenie jakby się ją znało wiele lat . Szczerze polecam!!! stała pacjentka:)

dr n. med. Małgorzata Słoniewska

Belgradzka 67
80-288 Gdańsk

Kompetentny, empatyczny lekarz w 100 % skoncentrowany na pacjencie. W trakcie wizyty Pani doktor poza badaniem przeprowadza szczegółowy wywiad i dokładnie analizuje wyniki badań. Jej diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne. Serdecznie polecam każdemu !
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Jacek Kuśnierz

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Bardzo wysoko oceniam umiejętności i wiedzę Pana Doktora Jacka Kuśnierza. Wykonywał u mnie zabieg ablacji. Zabieg trwał bardzo krótko bo 1,5 godziny (łącznie z przygotowaniem). Już, 2 godziny po zabiegu poczułem znaczną poprawę pracy serducha i ogólnego samopoczucia. Wypis że szpitala otrzymałem następnego dnia. Szczerze polecam tego Fachowca i jego Zespół. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Marcin Sadowski

Starodomaszowska 30 lok. 42
Kielce

lekarz z powołania polecam kompetentny, uprzejmy i wie o czym mówi

dr n. med. Agnieszka Janion-Sadowska

Starodomaszowska 30 lok. 42
Kielce

mogę pisać w samych superlatywach : kompetencje , poświęcony czas ,godna polecenia , tłumaczy jasno o chorobie i stanie chorego ,do tego bardzo uprzejma .

Henryk Domański

EKG, Internista

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.
Opinia dodana przez: Jaaa

dr Edmund Antczak

Zdrojowa 48/2
87-720 Ciechocinek

Prawdziwy lekarz specjalista, dobrze dobiera leki, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla laika. Jedyny minus to dość długi czas oczekiwania na poradę specjalistyczną
Opinia dodana przez: mala_dosia

lekarz Andrzej Jaklik

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

po raz pierwszy spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. tego typu schorzenia bardzo osłabiają samoocenę, a przy nim się nie stresujesz, tylko musisz dać się prowadzić za rękę.
Bardzo dobry lekarz .polecam.jestem pod opieką od 10-ciu lat
Opinia dodana przez: stanislaw36
Bardzo dobry lekarz a do tego miła i sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz o złotym sercu,dobro i zdrowie pacjenta są dla niej najważniejsze.

lekarz Małgorzata Setny

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
02-507 Warszawa

Lekarz godny polecenia, oddany pacjentowi, kompetentny i skuteczny, w pełni odpowiada oczekiwaniom chorego
Wielki Człowiek, wielki lekarz. Błyskotliwy, o szerokich horyzontach. Serce na dłoni.

lekarz Małgorzata Orczykowska

Medicus
ul. Grunwaldzka 8, Krzeszowice
32-065 Kraków

Świetny specjalista, lata doświadczenia dają o sobie znać. Pani doktor poświęca mi niezbędną ilość czasu, bez pospiechu odpowiada na wszystkie moje pytania, dokładnie przebada. Gdy trafiłam do szpitala również monitorowała moje postępy w leczeniu, które później były kontynuowane w gabinecie.
Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.
Niezwykle kompetentna, empatyczna i dociekliwa pani doktor. Po zebraniu dokładnego wywiadu medycznego zleciła szereg badań i szybko przyjęła mojego tatę na oddział. Wyniki nie były zle, ale pani doktor postanowiła dalej szukać przyczyny gorszego samopoczucia. Zleciła kolejne badania, dokładnie tłumacząc ich rolę w procesie leczenia. Odpowiadała na każde pytanie nie tracąc cierpliwości. Fantastyczna lekarka!
Opinia dodana przez: Kasia S.