Lekarze Kardiolog dziecięcy

lekarz Jarosław Kalarus

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy
Jasienica 845
43-392 Jasienica

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

lekarz Beata Budka

Komunalna 13
88-200 Radziejów

Leczę się w przychodni państwowej po zawale i jestem z leczenia zadowolony. Lekarka jest bardzo dokładna, chce wiedzieć o wszystkich chorobach, nie tylko o stanie serca. Zleca badania. Dobrze tłumaczy. Jest grzeczna, żartuje, wprowadza mila atmosfere.

dr hab. n. med. Stefan Grajek

Kardiolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Bardzo polecam. Bardzo wiarygodny i pełen zaufania lekarz.Polecam

lekarz Iwona Karcz-Socha

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-VITAE" s.c.
Hugo Kołłątaja 9
47-100 Strzelce Opolskie

super lekarz najlepszy u jakiego bylem szkoda ze jest takich lekarzy bardzo malo polecam wszystkim

lekarz Donat Skrobich

Obrzycka 57
64-600 Oborniki

bardzo profesjonalne podjeście do pacjenta. w 100% polecam, bardzo dobrze dobrane leki. Wewnętrzny spokój, którym mnie zaraził, pomaga mi normalnie funkcjonować.

dr n. med. Barbara Szaruga

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Jestem w szoku,że lekarz poświęcił mi tyle czasu, przeprowadził dokładny wywiad. wyjaśnił moje problemy.Miły, sympatyczny, cudowne podejście do pacjenta.

dr n. med. Bogusław Makaruk

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Największą zaletą lekarza jest fachowe podejście do pracy i profesjonalizm, jeżeli chodzi o wady to śmiało mogę powiedzieć ,że doktor ich nie posiada. Jestem z zadowolony z usług jakich świadczy dr Makaruk. Gorąco polecam !

lekarz Jacek Wilczek

Górnoslaskie Centrum Chorób Serca
Katowice

Doktor Jacek Wilczek to wspaniały specjalista i człowiek. Słuchajcie, pacjenci tego wybitnego specjalisty, jak mówi, że trzeba defibrylator lub kardiowerter to znaczy, że trzeba i nie ma dyskusji. Doktor Wilczek wyróżnia się na tle innych lekarzy ciepłym i pełnym oddania podejściem do pacjenta. Zawsze znajdzie czas na rozmowę przez telefon, jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości. Wizyty prywatne ogranicza do minimum, co jest wyjątkowe w odniesieniu do innych lekarzy. Do ...

dr hab. n. med. Piotr Jankowski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
31-501 Kraków

Gratulacje dla pana doktora, więcej nam takich młodych, zdolnych specjalistów.
Pani doktor to bardzo dobry lekarz ,kompetentny ,dokładny , sumienny , jest to ponadto przemiła ,delikatna , wrażliwa osoba godna polecenia
Opinia dodana przez: GRAŻYNA

lekarz Marcin Bania

ul. Filtrowa, Batorego, Witkowskiego
Toruń

Naprawdę bardzo empatyczny i jednocześnie dowcipny lekarz. Nie boimy się ! Kontakt był tylko szpitalny, ale wtedy jest najbardziej potrzebny.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Wanda Poszwińska-Młynarczyk

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Znam Panią doktór od ponad dwóch lat. Nigdy nie zdarzyło sie ,aby odmówiła przyjęcia mnie u siebie w gabinecie, nawet po swoich godzinach. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Szczegółowo bada mnie przy każdej wizyciue, oraz wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie stawia diagnozy. Wypisuje leki skuteczne i niedrogie. Bardzo polecam Panią doktór.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lekarz Andrzej Gębala

AMICOR
oś Złoty Wiek 19/20
Kraków

Polecam szczerze kardiologa dr Andrzeja Gębalę, lekarz bardzo miły, kompetentny, rzeczowy, wszystko wytłumaczył krok po kroku, uspokoił. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do dr Gębali.
Opinia dodana przez: Diana

dr n. med. Marek Karpowicz

Grodzisk Mazowiecki

Wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do człowieka. Doskonale potrafi rozróżnić hipochondryka od faktycznie chorego i pomóc w zależności od potrzeb a w wypadku prawdziwie chorych diagnozować chorobę wszystkimi dostępnymi środkami. Szczerze polecam. Trudno znaleźć lekarza z takim zrozumieniem dla pacjenta jak Pan doktor.
Tyle złego mówi się o publicznej służbie zdrowia, że oczekiwanie, chamstwo, nieprofesjonalizm. Polecam zatem poradnie kardiologiczną przy biegańskim w Łodzi a szczególnie doktora Bednarkiewicza. Nie odmawia przyjęcia nawet jeżeli nie jest ktoś zapisany. szybko postawił w moim przypadku prawidłową diagnozę a nie mogły sobie z tym poradzić "profesorskie" sławy z różnych łódzkich ośrodków. Nie spycha pacjentów. stwarza dobrą atmosferę w trakcie wizyty. Bardzo dokladny.

Danuta Janczewska

Gabinet Kardiologiczny Echokardiograficzny
ul.1Maja 39/2
82-300 Elbląg

nie znam lepszej lekarki niż pani Danuta

dr n. med. Jacek Gajek

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Mijają lata ,żyję tylko zawdzięczam to moje źycie Panu Profesorowi.Kompetetny,serdeczny,po prostu bardzo dobry lekarz.❤️🌞

dr n. med. Elżbieta Szymaniak

Kardiolog dziecięcy

Kardiologia Dziecięca i Pediatria
00-634 Warszawa

Super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta, wykonane kompleksowe badania, takich lekarzy jest mało, czułych i kompetentnych w swoim fachu
Opinia dodana przez: Mariusz

Paweł Kocik

MEDICUS
33-100

Pan doktor zasługuje na 1 miejsce w rankingu lekarzy. Jego zaangażowanie i poświęcenie pacjentowi jest rewelacyjne. Dzięki Niemu moja mama została zdiagnozowana i poddana operacji bajpasów i wszczepienia pierścienia na zastawce serca. Każdy lekarz powinien się uczyć od doktora Pawła Kocika jak postępuje się z pacjentami.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       dr n. med. Ewa Świerblewska

dr n. med. Ewa Świerblewska

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Polecam wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne. Super podejście do pacjenta, kompleksowość badania, dokładność. Mam 101 % zaufania do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Marek