Lekarze Kardiolog dziecięcy

lekarz Ryszard Kaim

ZOZ
ul.Piłsudzkiego 62
34-600 Limanowa

Kompetentny, miły, dyspozycyjny . Lekarz , który w kilka minut stawia prawidłową diagnozę. Leczy kompleksowo analizując stan pacjenta. Swietnie rozumie i leczy z Covid.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Artur Winiarczyk

Kardiolog, Pediatra

Zawiszy Czarnego 20a
37-700 Przemyśl

Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.

lekarz Urszula Wilczek

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo miła, serdeczna, ludzka i wyrozumiała Pani doktor. Godny polecenia specjalista. Ogromnie dziękujemy za pomoc w leczeniu nie tylko, naszych niepełnosprawnych dzieci.
Opinia dodana przez: pacjenci z "Serdecznych"

lekarz Andrzej Gałuszka

Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gałuszka
Brzozowa 26
44-238 Czerwionka-Leszczyny

Fachowa opieka lekarska, bez ceregieli i użalania się. Nie należy do osób serdecznych, ale wzbudzających zaufanie i wiarę w kompetencje. Rzeczowy i solidny. Zdecydowanie bez strachu powierzam mu swoje zdrowie.

lekarz Andrzej Jastak

Dowgielewiczowej 15 lok. 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Poswieca czas na dokladne odpytanie pacjeta odnosnie jego dolegliwosci. Ma bardzo dobry, nowoczesny sprzet diagnostyczny i robi bardzo profesjonalne wrazenie. Kazde z moich pytan odnosnie za i przeciw postawionej diagnozie wyjasnil fachowo ale tak, ze mozna bylo wszystko zrozumiec. Po raz pierwszy od lat z kims takim sie spotkalem. Polecam

lekarz Konrad Tkaczewski

WIM, Hemodynamika, Kardiologia
Warszawa

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

dr Marek Modrzewski

Top Medical
ul.Zana
Lublin

Lekarz godny polecenia. Kompetentny, podchodzący do pacjenta z niesamowitą cierpliwością i zaangażowaniem. Zawsze uprzejmy i potrafiący znależć chwilę czasu na rozmowę o leczeniu, bez względu na okoliczności.

lekarz Jerzy Hybel

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Bardzo pomocny, zaangażowany lekarz. Juz samo podejście do pacjenta działa uzdrawiająco bo zawsze z humorem i empatią. Ponadto, z solidną podstawą merytoryczną i szeroką analizą każdego przypadku, doboru leków, sposobu leczenia i wsparcia na każdym kroku. Tacy lekarze to dobro narodowe.
Opinia dodana przez: Witek

dr Ewa Gołba

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

U Pani doktor byłam z 4 miesięcznym dzieckiem. Bardzo spodobało mi się podejście Pani doktor do mojego maluszka, bardzo miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Jagoda

dr n. med. Wojciech Lubaszewski

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków
31-322 Kraków

Najerdeczniej dziękuję Panu Doktorowi, który zajmuje ię leczeniem nadcinienia mojej mamy Marii lat 82. Pacjentka pod opieką Pana Doktora i zaordynowaniu odpowiednich leków ma cinienie jak natolatka, utabilizowane. Lekarz niezwykle dociekliwy w pozukiwaniu przyczyn chorzenia co kraca cza niezbędny do potawienia trafnej diagnozy, niezwykle empatyczny, cierpliwy i życzliwy. Pacjent jet otoczony fachową opieką medyczną co abolutnie daje mu poczucie bezpieczeńtwa. Lekarz godny zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Łukasz Mazurkiewicz

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Podzielam poprzednie opinie - wspaniałe podejście do pacjenta, wyrozumiałość i umiejętność leczenia. Spokojny i skromny - ale fachowy i profesjonalny. Zarówno dla starszych, jak i młodszych (reprezentuję tę drugą grupę). Wzór!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Dorota Strzałkowska

PREMIUM Gabinety Lekarskie
Kijowska 15
Katowice

Pani doktor jest lekarzem, który posiada dar służenia sobą, swoim czasem, swoją uwagą drugiemu człowiekowi – posiada tak wiele empatii dla drugiego człowieka, współczucia dla chorego, wrażliwości na cudze cierpienie, jest pozbawiona - tak często występującego - egoizmu, a jednocześnie posiada ogromną, nie ……przeogromną wiedzę. – jest lekarzem z „prawdziwego zdarzenia” . Wśród wielu lekarzy znaleźć można takie jednostki, gdyż powszechna postawa jest, niestety, zupełnie inna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jerzy Śpikowski

ks. Bończyka 5
Wrocław

Wladyslaw ,Olesnica,12.12.2014 Mialem to szczescie,17-lat temu trafilem pod opieke lekarska pana doktora.Pomimo powaznych schorzen,przez caly ten okres skutecznie mnie leczyl.Mam do niego pelne zaufanie,kompetentny i konktretny.Do kazdego przypadku podchodzi wszechstronnie wykraczajac poza kardiologie.Wizyty prowadzi w posob fachowy i zawsze moge liczyc na wyczerpujace wyjasnienia i trafny dobor lekow.Duza role w poczuciu bezpieczenstwa odgrywa fakt, ze jest mozliwosc kontaktu telefonicznego.Dzieki fachowej opiece mimo podeszlego wieku ciesze sie dobrym zdrowiem.Zdecydowanie polecam pana ...
Opinia dodana przez: Wladyslaw

dr n. med. Piotr Lenczewski

Kardiolog, Internista

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same ...
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Katarzyna Paschalis-Purtak

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Przed kilkoma laty stwierdzono u mnie nadciśnienie. Leczyło mnie dwóch lekarzy, jednak bez skutku. Z polecenia trafiłem do pani doktor. Nie jest łatwo u niej u termin wizyty, ale to tylko potwierdza jej wysoką jakość. Zleciła kompleksowe badania, przeprowadziła pogłębiony wywiad i zaproponowała leczenie. Już po dwóch miesiącach ciśnienie się unormowało, ciągłe zmęczenie ustąpiło. To, co wyróżnia dr Purtak, to jej poświęcenie. Zleca raz w roku badania krwi i badanie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Sławomir Langner

Kardiolog, Wizyty domowe

Warszawa

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Ewa Gołacka

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pomogła mojej babci zdiagnozować problemy sercowe. Cierpliwie, w prosty sposób wytłumaczyła problem. Diagnoza trafiona od pierwszej wizyty, gdzie poprzedni kardiolodzy nawet o takie rzeczy nie zapytali.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Aldona Piotrowska-Wichłacz

Kardiolog dziecięcy

Diagmed
Narbutta 41/43 m.2
02-536 Warszawa

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem niezwykle otwartym dla i na pacjentów. Mój syn został zdiagnozowany prenatalnie przez p. dr a potem prowadzony aż do momentu operacji. Każde echo serca trwało tyle ile tego potrzebowaliśmy, bez pośpiechu, zawsze był czas na uspokojenie dziecka i rodziców:) Każdy etap leczenia był dokładnie omawiany co pozwoliło nam oswoić się z sytuacją, leczenie obyło się bez nerwowego stania ...

dr n. med. Marek Karpinski

ulica Piłsudskiego 4
34-600 Limanowa

Dr Marek Karpiński to lekarz pełen empatii, bardzo kulturalny, a w trakcie rozmowy szczegółowo wyjaśnia wszystkie kwestie medyczne. Znakomity fachowiec, znający na bieżąco tematykę medyczną której jest specjalistą. W kontakcie z pacjentem jest bardzo bezpośredni, bez dystansu jaki można spotkać niestety u większości lekarzy. Polecam a dodatkowo uważam że jest to jeden z najlepszych fachowców - kardiologów w skali kraju.

dr n. med. Zbigniew Śpiewak

EKG, Internista

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.
Opinia dodana przez: Asia