Kardiolog Dziecięcy

- 68 lekarzy
Kardiolog dziecięcy Olsztyn lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

liczba opinii: 4

wizyta już od 100
+2 więcej

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Średnia ocen: 4,8/5
Witam, jeszcze nigdy żaden lekarz nie przebadał tak dokładnie i nie poświęcił tyle czasu podczas jednej wizyty dla mojego dziecka, chociaż dziecko było tego samego dnia kilka godzin wcześniej u lekarza rodzinnego, który nic nie stwierdził. Zdziwił mnie również fakt, aż tak bardzo dokładnego omówienia diagnozy (która okazała się 100% trafna). Dr Brożyna okazał się świetnym fachowcem, który ma bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
Kardiolog dziecięcy Wrocław lekarz Elżbieta Kukawczyńska
+2 więcej

Gabinet
Kamieńskiego 217 /Przychodnia HAMILTON/
Wrocław

Średnia ocen: 4,7/5
Anioł nie lekarz! Uratowała życie naszej córeczki ponad 4 lata temu. Oby więcej takich lekarzy z powołania leczyło w Polsce.
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.
Opinia dodana przez: Gosia

Gabinet
Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Doktor przejawia: profesjonalizm zawodowy, chroniczny brak rutyny oraz zrozumienie dla niepokojów pacjenta i rodzica. To głęboko myślący empatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Tadeusz

Katarzyna Młudzik

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

liczba opinii: 6

+4 więcej

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

liczba opinii: 5

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam wizytę u Pani doktor rodzicom małych pacjentów. Skrupulatnie sprawdziła serduszko naszej kilkumiesięcznej córki. Jest przy tym ciepłym człowiekiem ze wspaniałym podejściem do dzieci. U Pani doktor nie ma pośpiechu i wszystko cierpliwie tłumaczy. Lekarz z powołania. Wizyta na nfz
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Maciej Chojnicki

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

liczba opinii: 5

invikta

Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom ...
Opinia dodana przez: Anonim

Diagmed
Narbutta 41/43 m.2
02-536 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest nie tylko wspaniałym kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem niezwykle otwartym dla i na pacjentów. Mój syn został zdiagnozowany prenatalnie przez p. dr a potem prowadzony aż do momentu operacji. Każde echo serca trwało tyle ile tego potrzebowaliśmy, bez pośpiechu, zawsze był czas na uspokojenie dziecka i rodziców:) Każdy etap leczenia był dokładnie omawiany co pozwoliło nam oswoić się z sytuacją, leczenie obyło się bez nerwowego stania ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Lubin

Średnia ocen: 5,0/5
bardzo dokładny i kompetentny lekarz ma dobre podejście do dzieci samo badanie usg serca trwało ok25 minut pan doktor dokładnie obejrzał serce tętnice brzuszną zastawki w szyi dziecka(opowiadał i pokazywał dziecku co widzi)
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Jolanta Zabłocka

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Gabinet

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy lekarz a przede wszystkim człowiek . NAJLEPSZA MATKA OPIEKUNKA NADZIEJA NASZYCH BARDZO CIĘŻKO CHORYCH DZIECI. Gdybym mogła nadałabym Jej tytuł PROFESORA W DZIEDZINIE KARDIOLOGI DZIECI
Opinia dodana przez: Elzbieta


Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat