Kardiolog Dziecięcy

Wrocław Kardiolog dziecięcy lekarz Elżbieta Kukawczyńska

lekarz Elżbieta Kukawczyńska

Kamieńskiego 217 /Przychodnia HAMILTON/
Wrocław

Anioł nie lekarz! Uratowała życie naszej córeczki ponad 4 lata temu. Oby więcej takich lekarzy z powołania leczyło w Polsce.
Olsztyn Kardiolog dziecięcy lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

wizyta już od 100
Świetne podejście do dziecka, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, pełna kultura, duża wiedza-polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Barbara Niedzielska-Stanek

centrum zdrowia matki polki

93-338 None

Panią doktor Stanek poznałem w momencie gdy znalazlem sie na oddziale kardiologi w CZMP w Lodzi.Moj syn trafil tam z powodu zlozonej wady serca.Faktycznie pierwsze wrazenie bylo nie najlepsze.Pomyslalem co to za okropna kobieta.Ale kolejne wizyty kontolne na oddziale sprawily,ze zaczolem sie przekonywac do pani doktor.Pani doktor ma trudny charakter,ale najwazniejsze jet to ,ze skutecznie pomaga swoim pacjentom.To ze do mojej osoby jest nie mila czy oschla,to jet najmniej wazne.Wazny ...
Opinia dodana przez: Dominik

Wioletta Korzeluch

Szpital Dziecięcy

Kielce

Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bartłomiej Mroziński

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

i na wizycie publicznej i na prywatnej jest super, synek bardzo lubi wizyty u doktora pomimo ze ma dopiero dwa latka, takie podejscie do dziecka powinien mieć kazdy lekarz albo nie być lekarzem. bardzo miły i konkretny, zawsze powie czy jest sie o co martwic czy nie.polecam wszystkim rodzicom, warto wydac troche wiecej i mieć taka obsługe.

dr hab. n. med. Andrzej Rudziński

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

To jest przede wszystkim cudowny człowiek o wielkim sercu,jego podejście do małych ludzi jest nie spotykane .Rodzica traktuje jak równego sobie nie ma dystansu ,rodzic -profesor jest człowiek ,mama , tata.Nie zawsze jest mu łatwo powiedzieć rodzicom o diagnozie ,często nie pomyślnym rokowaniu ,a jednak jest szczery.Ja ,moja rodzina zawdzięczamy mu wiele ,bardzo wiele i nawet teraz gdzie(dzieci )26 lat i 22 lata,nigdy nie odmówi pomocy ,rady.Młodzi lekarze ,powinni czerpać ...
Opinia dodana przez: Izabella

Ewa Lichtor-Sarzyńska

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.
Opinia dodana przez: Gosia

dr hab. n. med. Lesław Szydłowski

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Kraków

1993 mialem 12 lat gdy lekarz szydlowski stwierdzil ze mam ASD okolo 7 mm jezdzilem z mama co roku do niego do prokocimia zawsze mowil to samo ze z ta wada mozna zyc i tak przez 10 lat to samo co roku .Dzis pewno bym jusz niezyl jakosc zycia byla tragiczna szybkie tetno ,palpitacie ,arytmia,leki ,przerosniety prawy przedsionek, nadcisnienie itp gdy znalazlem sie w usa lekarze szybko mnie zoperowali i ...
Opinia dodana przez: marcin

lek. med. Iwona Kędzior-Biedrzycka

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

Pani doktor godna polecenia każdej troskliwej mamie. Ma dobre podejście do dziecka, można jej zaufać. Nie sięga od razu po antybiotyki jak inni lekarze.
Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło a zarazem bardzo rzeczowo - polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Anna