Kardiolog Dziecięcy

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
aleja Jerozolimskie 123 A

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Pan Doktor przejawia: profesjonalizm zawodowy, chroniczny brak rutyny oraz zrozumienie dla niepokojów pacjenta i rodzica. To głęboko myślący empatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: Tadeusz

Kraków

Lekarz z sercem na dłoni w stosunku do pacjentów, bardzo mądry, konkretny i uprzejmy. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom dzieci z chorym serduszkiem

Opinia dodana przez: jolanta

Katarzyna Młudzik

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.

Opinia dodana przez: Magda

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.

Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Maciej Chojnicki

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

invikta

Gdańsk

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom , przywrócił nam normalne spokojne zycie . Córka zaczęła jeść, skończyły się nadcisnianiai nasz płacz nad nią.
Wczesniej żyłam jak wampir (dziecko jadło tylko podczas snu I TO 200ml na cały dzień -8 miesięcznedziecko tak niepełna szklanke mleka to wszystko na cłąy dzien ) a ja musiałam je męczyc zeby co 3 godziny zasnęło i jadło .Koszmar, po operacji sytuacja sie zmieniła diametralnie jadła po 700ml na dzien !
Doktor Chojnicki -jak dla mnie niezwykły i mam wrażenie że całymi dniami opiekuje się pacjentami . Non stop w szpitalu. Rewelacyjny lekarz wszystko wytłumaczy , poświęci czasdosłownie IDEAŁ LEKARZA :) DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ DZIĘKUJE , BĘDĘ WDZIĘCZNA DO KOŃCA ZYCIA !!
A. Syguła :)

Diagmed
Narbutta 41/43 m.2

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem niezwykle otwartym dla i na pacjentów. Mój syn został zdiagnozowany prenatalnie przez p. dr a potem prowadzony aż do momentu operacji. Każde echo serca trwało tyle ile tego potrzebowaliśmy, bez pośpiechu, zawsze był czas na uspokojenie dziecka i rodziców:) Każdy etap leczenia był dokładnie omawiany co pozwoliło nam oswoić się z sytuacją, leczenie obyło się bez nerwowego stania w kolejkach, niepewności, oczekiwania miesiącami na wizyty/termin operacji - to wyłączna zasługa p. dr która się o nas tak wspaniale zatroszczyła. Dzięki Pani dr mój syn jest teraz zdrowym dzieckiem! Nie mam słów uznania i wdzięczności.

lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

,,Wspaniały,ciepły,oddany lekarz"- to zbyt mało powiedziane. Znam Panią Doktor od ok 17 lat. Pani Doktor opiekowała się 4 moich dzieci . Najmłodsza córa dała się zbadać bez problemów tylko 3 lekarzom. Jednym z nich jest pani Doktor Donat. Córa kończy niedługo 18 lat i nadal będzie musiała być pod opieką kardiologa. Tak oddanego lekarza już zapewne nie spotkam.

Opinia dodana przez: Lidia

Lubin

bardzo dokładny i kompetentny lekarz ma dobre podejście do dzieci samo badanie usg serca trwało ok25 minut pan doktor dokładnie obejrzał serce tętnice brzuszną zastawki w szyi dziecka(opowiadał i pokazywał dziecku co widzi)