Lekarze Kardiolog dziecięcy

wolony, długo szukałem odpowiedniego lekarza. Dobre podejście do pacjenta, miałem parę wątpliwości, wszystko zostało wyjaśnione w trakcie badania. Najbardziej jestem zadowolony z dobrze dobranych leków teraz czuję się lepiej. Nie było problemu z umówieniem wizyty, koszt również był przyzwoity. Polecam

lekarz Wojciech Stecko

Centrum Medyczne "MEDYK"
Jagiellońska 30
35-025 Rzeszów

Z czystym sumieniem polecam pana dr. W Steczko, za pełen profesjonalizm szybkie rozpoznanie choroby i fachową pomoc lekarską.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Przemysław Dąbkowski

ulica Kielecka 20
28-300 Jędrzejów

Naprawdę lekarz jakich mało prowadzi mnie już od kilku lat ( arytmia)polecam każdemu
{'id': 18342, 'name': u'My\u015blenice'} Internista
                                       dr n. med. Marcin Marcinkowski

dr n. med. Marcin Marcinkowski

KARDIO GRUPA
OS. TYSIĄCLECIA 1
32-400 Myślenice

Z czystym sumieniem polecam Dr Marcina Marcinkowski Pełen profesjanaliz wiedza i sika spokoju i umiejętnosciwytłumaczeniemi przebiegu choroby spowodowały ,że po rozmowie z panem Doktoren jestem spokojna o zdrowie mojego taty Dziekuje bardzo

lekarz Michał Sokólski

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Monika Lipiec

Gabinet Monika Lipiec
Wiejska 3
26-434 Przysucha

Polecam. Pani Doktor bardzo sumienna. Dzięki swojemu zaangażowaniu zdiagnozowała chorobę mojego męża.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Truszczyński

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Wspaniały lekarz . Bardzo dokładny, delikatny. Pan doktor ma cudowne podejście do pacjenta . Potrafi niesamowicie uspokoić i zmniejszyć stres chorego przed badaniem. Badanie echokardiografii przezprzełykowej Pan doktor wykonuje perfekcyjnie !!! Chciałabym aby wszyscy lekarze w Polsce byli tak profesjonalni i tak delikatni jak Pan doktor Mariusz Truszczyński. Mimo odległości z Poznania do Drawska Pomorskiego cieszę się, że pojechałam do Pana doktora tak daleko. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za profesjnalnie ...
Opinia dodana przez: Justyna.T
{'id': 34172, 'name': u'St\u0119\u017cyca'} Kardiolog
                                       lekarz Jakub Makurat

lekarz Jakub Makurat

Prywatny gabinet kardiologiczny
Sychty 32
83-322 Stężyca

Dr Jakub Makurat Polecony mi został przez kliku znajomych ze względu na jego kompetencje.Od pierwszej wizyty czuję się zaopiekowany.Pan dr poświęca mi czas na wytłumaczenie na czym polega wyjątkowość mojego serca ( co tam się dzieje i dlaczego ) na jakim jestem etapie i jak z tym żyć, jak leczyć. Czuję się wysłuchany i spokojny o jutro. Jeżeli istnieje wzorzec podejścia lekarza do pacjenta to Pan Doktor Jakub Makurat tym ...
Opinia dodana przez: Seweryn

lek. med. Anna Tomaszewska

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Miła konpetetna rezolutna Pani doktor nie tak jak inni lekarze specjaliści siedzą za biurkiem i w myślach mówią po co przyszedł zawracać głowe a tu Miłe zaskoczenie słucham pana i zaczął się wywiad , badanie, diagnoza,I zalecenia, Polecam lekarza a marudom szukajcie dalej Ja Polecam, Świetny Fachowiec Miła Pani Doktor Życzę Wszystko Najlepsze Samych sukcesów Zawodowych i Prywatnych zadowolony Pacjent 😃😃😃😃
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Lucyna Lenartowska

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają. Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje. Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.
Opinia dodana przez: RadekS

dr Paweł Heród

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Bardzo kompetentny lekarz. Słucha i stara się najlepiej jak potrafi. Polecam każdemu. Wyzwanie nie stanowi dla niego problemu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Andrzej Rudnik

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Doktor Rudnik to dla mnie profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.Miły,serdeczny, przystępny,wszystko wyjaśni prostym językiem,ma dużo cierpliwości i czasu na kazdego pacjenta, a ma ich sporo(na szczęście tak to wszystko gra w Instytucie, że nigdy nie czekałam w kolejce)Konkretny, skupia uwagę, jak pasjonat przede wszystkim na chorobieWcześniej leczyłam swojego tatę u innych kardiologów,zmarnowny czas i pieniądze,chodzilismy latami.Doktor Rudnik skupia się przede wszystkim na problemie zdrowotnym, nie czaruje i nie urządza nikomu ...
Jest lekarzem,który ratuje mnie i moją rodzine w trudnych sytuacjach zdrowotnych.Mamy do Pani Doktor duże zaufanie.Polecam. E.Janicka

lekarz Mariola Nowak

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Jestem pod wrażeniem kompetencji. Konkretnie, rzeczowo i co naważniejsze, skutecznie. Mam przekonanie, że bardzo dobrze trafiłem i nadzieję, że już nigdzie indziej nie przyjdzie mi szukać.
Opinia dodana przez: Eugeniusz
To dosłownie dr Judym, aż trudno wyrazić Jego poświęcenie dla dobra pacjenta. No cóż nie chcę się ujawniać, gdyż środowisko lekarskie jest zbyt przejęte swoją indywidualną rolą

lekarz Magdalena Pierścińska-Jędra

CSK AM W-wa Banacha 1
Warszawa

Pozdrawiam Panią, Pani Magdo (Marto). Pani dawny pacjent i nadal fan ... Marek z czasów, kiedy Pani przyjmowała na ul. Dobra w Warszawie.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Jacek Orzeszko

Prywatny Gabinet Kardiologiczny
Obrońców Pokoju 43/4 (I piętro)
55-100 Trzebnica

Lekarz z powołania, a nie tylko z wykształcenia. Zaangażowany w pracę, do tego mający bardzo dobry kontakt z pacjentem i niezłe poczucie humoru :) Od kilku lat prowadzi moją Mamę, ja też skorzystałam raz z konsultacji i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Dodam, że leczymy się na NFZ, nie prywatnie. Mimo olbrzymich kolejek nie odmawia pomocy i jeśli ktoś źle się czuje, przyjmie go zawsze na cito, choć nie jest zarejestrowany. ...
Opinia dodana przez: Hanna

dr Irena Liszka

Tychy

To jest anioł, w skórze kompetentne konkretnej, bardzo miłej Pani doktor. Nie wiedziałam, że mamy w Świnoujściu tak fantastycznego specjalistę. Pani doktor zaopiekowala się mną jak córką, czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, Pani doktor DZIĘKUJĘ ❤.
Opinia dodana przez: Renata
Lekarz z powołania. Poświęca tyle czasu ile potrzeba na przebadanie, wytłumaczenie sposobu leczenia. Bardzo uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam !!!
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Wojciech Krupa

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

Dziękuję za pomoc przy zabiegu ablacji, która została pomyślnie wykonana w szpitalu Grochowskim w Warszawie.