Lekarze Kardiolog dziecięcy Olsztyn

{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Kardiolog dziecięcy
                                       lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy. Przeprowadzony wywiad od A do Z. Wytłumaczy wszystko krok po kroku. Na każde pytanie odpowiada bez zawahania. Oby więcej takich lekarzy 🙏🙏
Opinia dodana przez: Ilona

dr n. med. Małgorzata Żach-Muzolf

Pana Tadeusza 6 pok. 19-20
10-444 Olsztyn

Pani Doktor jest wspaniała, bardzo kompetentna, empatyczna, nie zostawi pacjenta w potrzebie. Jedyna spośród wielu kardiologów która przyjęła nas w tym samym dniu, rozumiejąc obawy. naszą bezsilność i potrzebę wizyty. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, dokładnie wszystko sprawdza, analizuje i tłumaczy. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Bardzo się cieszę że trafiliśmy do Pani Doktor.

lekarz Krystyna Rudzińska-Fordońska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Słoneczna 45B
10-900 Olsztyn

Wspaniały lekarz i Człowiek. Holistyczne podejście do pacjenta. Zainteresowana pacjentem i wszystkimi dolegliwościami, tym, co człowiek przeżywa ,a nie tylko recepta i do domu. Pani doktor robi wszystko by naprawdę pomóc choremu człowiekowi. Tłumaczy , co się dzieje w ciele. Cudowna Kobieta !

lekarz Ryszard Targoński

Barcza 17/6
10-685 Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz. Zainteresowany historią choroby. Szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia oraz dobiera, modyfikuje leki. SZCZERZE POLECAM! 😀 😀
Opinia dodana przez: Tatiana

dr n. med. Michał Dowgird

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Niezwykły kardiolog.Potrafi słuchać, wytłumaczyć i doradzić.I co najważniejsze i raczej niespotykane u polskich lekarzy. Przepisuje polskie leki, które nie kosztują tak jak te niby lepsze, bo za graniczne. Mówi po polsku i zrozumiale dla każdego pacjenta.
Opinia dodana przez: Lisowiec

dr n. med. Barbara Mocarska-Górna

1 Maja 11
12-300 Olsztyn

Bardzo kompetentna, przyjemna Pani doktor. Zna się na tym, co robi i jest w tym profesjonalna. Rozwiała obawy moje i mojego lekarza rodzinnego co do przypuszczalnej arytmii serca. Naprawdę polecam.

lekarz Krzysztof Charemski

Dożynkowa 83
10-846 Olsztyn

W tym roku mija 15 lat mego leczenia kardiologicznego u Pana doktora. Nie mam żadnych krytycznych uwag. 15 lat to kawał życia, życia, które zawdzięczam m/inn. dr Charemskiemu. To najlepszy wyznacznik Jego kompetencji i skuteczności. Wszystkie "gwiazdeczki", oprócz, "Zaufanie i kompetencje" mają drugorzędne znaczenie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Tomasz Sankowski

Janowicza 1 (Medyk)
10-692 Olsztyn

Ten lekarz prowadzi poradnie rozeusznika serca w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Ponieważ od dłuższwego czasu mam kłopoty ze swoim rozrusznikiem, bo czułem że niewłasciwie mi stymuje serce - kołatsnia nierówne bicie- a wszelkie możliwe badania serca wypadały dobrze - utwierdzilem się w przekonaniu, że jednak coś niewłaściwie funkcjonuje w pracy stymulatora. Udałem się poraz kolejny do poradni rozruszników i poraz kolejny p. doktór Sankowski orzekł, że ze stymulatorem jest wszystko ...
Opinia dodana przez: jurput

lekarz Anetta Graczykowska

Internista, Kardiolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Moi rodzice i od nie dawna ja jestem pacjentem pani doktor. Jest świetną lekarką , zawsze służy pomocą , cierpliwie tłumaczy przebieg choroby i sposób leczenia . Polecam .
Opinia dodana przez: Jacek Ciołkowski

lekarz Jacek Majewski

Dziewanny 14
10-084 Olsztyn

STANOWCZO NIE POLECAM ! Nie jest to prawdziwy lekarz z powołania ! Lekarz jak wielu innych , którzy wiedzą tylko jak kasować pieniądze za wizytę ! NIE POLECAM ! SZKODA TYLKO PIENIĘDZY NA WIZYTY ! Żałuję wydanych pieniędzy ! ile by to było w zimie karmy dla ptaków za 300 zł !

lekarz Artur Artemiuk

10-561 Olsztyn

Nie wiem po co ten pan został lekarzem, chyba tylko dla pieniędzy. Nawet nie ukrywa wyrazu znudzenia na swojej twarzy ,wysłuchując narzekania pacjenta na dolegliwości. Przykro, że nie zdaje sobie sprawy ile krzywdy może zrobić pacjentom. A może wie.
Opinia dodana przez: Dana
Nie ma czasu załatwia kilku pacjentów na raz i przy okazji załatwia inne sprawy.Badanie echa serca trwa dwie sekundy. Pacjent pod opieka pani doktor przez trzy lata po zawale serca, ani razu nie był osłuchany. Wizyta polega na zmierzeniu ciśnienia i pogrzebaniu w papierkach , raczej to wygląda jak wizyta w biurze , a nie u lekarza.

lekarz Katarzyna Próchniewska

lekarz Marcin Kondratowicz