Filtruj terminy

Kardiolog Białystok

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i kompetencji Pani dr Anny Lewczuk. Nie dość, że uśmiechnięta i pełna energii, która się udziela wszystkim, to po wykonanych badaniach w sposób klarowny wyjaśniła mi istotę choroby oraz rozpisała leki które mam przyjmować. Oprócz leków otrzymałam informacje jak mam dbać o swoje zdrowie poprzez dietę i wysiłek fizyczny. Wyszłam z gabinetu zmotywowana i zaopiekowana.
Z czystym sumieniem polecam Panią doktor jako najlepszego kardiologa
Opinia dodana przez: Maria

Białystok

Wspaniały lekarz,wg mnie najlepszy kardiolog! Ogromna wiedza,a przy tym absolutnie idealne podejście do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy,potrafi dokładnie wszystko wyjaśnić.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Kardiovita
Orzeszkowej 32 lok. 21
Białystok

Pani Doktor leczy mnie od kilku lat z dobrym skutkiem .Wizyty przebiegają sprawnie, profesjonalnie i z dużą kulturą osobistą.Głęboka wiedza medyczna Pani Doktor,dobrze dobrane leki,badania i informacje dla Pacjenta sprawiają ,że mam do Niej pełne zaufanie.Za to wszystko serdecznie dziękuję Pani Doktor Elżbiecie. Mirosław Oleński ,lat 72.
Opinia dodana przez: Mirosław

Żelazna 38/43
15-298 Białystok

Pani doktor ma prlowski zwyczaj zwracania się do pacjentów w trzeciej osobie (np. " pacjentka sama powinna wiedzieć "itd), uważa też, że pomimo posiadania recepty, pacjent powinien sam dobrać sobie dodatkowe leki.
Opinia dodana przez: Ewa

E. Orzeszkowej 32/31