Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Kardiolog Chorzów

dr n. med. Piotr Kończakowski

Kardiolog, Lekarz sportowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MADA-MED"
Wolności 109
41-500 Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

lekarz Joanna Grzyb

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Agata Fenger

ulica Katowicka 74
41-500 Chorzów

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy! Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Janusz Milejski

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Mariusz Witold Papierniak

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Podlecka-Koszyk
pl. Powstańców Śląskich 1
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Barbara Pankiewicz

41-500 Chorzów

Pani Doktor chciałam bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas, za podejście. Zostałam przyjęta w stanie krytycznym na oddział w Świętochłowicach i dzięki Pani wiedzy i zaangażowaniu dziś czekam na przyjęcie na Ochojcu, który udało się Pani przyspieszyć o 5 miesięcy! Jestem wdzięczna ze wszystko co Pani dla mnie zrobiła! - pozdrawiam Halina
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Danuta Więcek-Włodarska

Kardiolog, Pediatra

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Nie wnikam w wiedzę medyczna Pani Doktor jednak traktowanie pacjenta pozostawia wiele do życzenia... Pierwsza rzecz, zero jakiegokolwiek przywitania się z dzieckiem, jakiejkolwiek rozmowy, zero tłumaczeń. Pani Doktor zebrała wywiad następnie poprosiła nas o przejście do drugiego pomieszczenia. Burkneła pod nosem aby rozebrać dziecko, osłuchała je, następnie kiwnela głową aby dać dziecko na ,,lóżko". Gwałtownie przyłożyła głowice z zimnym żelem do klatki piersiowej siedzącego dziecka, czym dziecko się przestraszyło i ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Świerad

41-500 Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

lekarz Grzegorz Irlik

ulica Katowicka 74
41-500 Chorzów

Nowy Bytom. Nieuprzejmy, traktujący pacjentów z buta. Bo w przychodzi zwolnił się inny kardiolog i on przejmuje po nim pacjentów, więc mówi pacjentce, że jest jak "przechodzona 4 razy żona" - tekst niegodny lekarza i na dokładkę sekistowski. Nie bada nawet ciśnienia, nie przeprowadza wywiadu. Podczas wizyty wyjmuje bezczelnie telefon i gdzieś sobie dzwoni bo coś mu się przypomniało (ani przepraszam, ani czy mogę). Nie wypisuje recept. Nie daje zleceń ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztof Kincel

41-500 Chorzów

Pan doktor Kincel straszy niepotrzebnie pacjenta i bezmyślnie zleca inwazyjne badania, jak koronarografia. Po echo serca, powiedział, że jest zaskoczony tak dobrym wynikiem. Absolutnie nie polecam. Tak mnie nastraszył, że gdzie indziej powtórzyłem wszystkie badania - wszystko OK.
Opinia dodana przez: Orawaj

lekarz Krystyna Kozakiewicz

ADO-MED 2 Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Stefana Batorego 19
Chorzów

lekarz Danuta Stencel-Pol

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne"
Zjednoczenia 3

ul lwowska
Chorzów

lekarz Celina Wojciechowska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DIAB SERWIS S.C. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Ryszki 57

lekarz Monika Makowiec-Zborowska