Kardiolog Częstochowa

dr n. med. Beata Łodzińska

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Moja wizyta u Pani doktor miała miejsce jakiś czas temu. Ponieważ polecono mi Panią doktor jako bardzo dobrego specjalistę, długo zastanawiałam się, czy napisać niezbyt pochlebną opinię. Myślałam, że może miałam pecha i trafiłam na jakiś gorszy dzień Pani doktor, ale gdy ostatnio zgadałam się ze znajomym, który miał dokładnie takie same odczucia jak ja, postanowiłam podzielić się refleksją. Moja wizyta u Pani Doktor nie usatysfakcjonowała mnie. Trwała 15 minut, ...
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Piotr Chodór

EKG, Internista

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Piotr Chodór potrafi wytłumaczyć i szczegółowo zająć się pacjentem ale tylko w swoim gabinecie prywatnym, chodzi o osobę w podeszłym wieku. A w Śląskim Centrum Chorób Serca (Zabrze) ten sam lekarz zamienia się w zupełnie inną osobą – jest oschły, małomówny, lakoniczny, niepunktualny. Natomiast przeprowadzone badania są wykonywane szybko, byle prędzej. Dodatkowo nie potrafi rozpoznać swojego pacjenta z prywatnego gabinetu, gdy przyjmuje w Śląskim Centrum Chorób Serca.
Opinia dodana przez: Emilia

dr Jacek Jafra

Hipertensjolog, Internista

Gabinet Kardiologiczny
ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Kontakt od znajomych, który się leczą u doktora i są zadowoleni. Mogę tylko potwierdzić, wizyta kompleksowa, miałem wrażenie, że lekarz wie dobrze co robi i jak dalej mnie leczyć. Duży plus za komunikatywność i poświęcony czas. Polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marek Adamski

Pediatra, Kardiolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Jest super. Leczy mnie od urodzenia, czyli 15 lat.

lekarz Agata Dydoń

Wybickiego 4/19
42-200 Częstochowa

Kardiolog tylko z nazwy Ocena bardzo niska bo i umiejętności żadne Nie polecam
Ja po leczeniu u tej pani czułam się fatalnie To moja opinia , alei słyszę podobnych już teraz coraz więcej Zmieniłam kardiologa Mój stan zdrowia się poprawił samopoczucie razem z nim.

lekarz Justyna Rogalska

Kardiolog

ul. Waszyngtona 24/15
42-217 Częstochowa

Dr.Rogalska jest lekarzem godnym polecenia ,jestem pacjentem Pani dr.Rogalskiej i nie mogę się zgodzić z opinią P.Maiki .
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jolanta Onysymow

Pediatra, Kardiolog

Bienia 3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Nie polecam. Przez lata zwodziła nas że siostra wyrośnie z wady serca. Po latach okazało się że dziura w sercu ma kilka cm i jest zagrożenie życia. W Zabrzu uratowano mojej siostrze życie, przeszła operację. Gdybyśmy nie trafili do kliniki w Zabrzu mojej siostry juz by nie było. Jak najdalej od tej pani, wiem coś o tym. I proszę admina o nie usuwanie prawdy, po to jest ten portal by ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Beata Zawadowicz

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Beata Zawadowicz

42-200 Częstochowa

Pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy! Bardzo polecam, dla niej liczy sie pacjent!Kompetentnie tłumaczy, jest opiekuncza i mam do niej zaufanie.

lekarz Anna Ludwiczak

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lege-Artis"
ulica Kutnowska 4
42-200 Częstochowa

Naprawdę oddany lekarz. Bardzo Pani doktor pomogła nam w tych bardzo trudnych czasach. Opiekowała się naszym tatą.
Opinia dodana przez: Jacek Kielar

lekarz Jolanta Gabryel

Kardiolog

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor,sympatyczna, uprzejma poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wyjaśnić każdy problem kardiologiczny, leczę się u niej od kilku lat badania mam co pół roku, i zawsze dokładnie wyjaśnia wyniki badań,polecam wszystkim chorującym na serce lub inne problemy kardiologiczne.

Kardiolodzy w Częstochowie