Kardiolog Częstochowa

Hipertensjolog, Internista

Gabinet Kardiologiczny
ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Polecam, leczymy się u doktora całą rodziną i zdecydowanie nie zamieniłabym go na innego- jest oddany temu co robi, ma zawsze cierpliwość, a przede wszystkim dobrze leczy.
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Piotr Chodór

EKG, Internista

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, który dokładnie bada pacjenta i robi z nim wywiad. Rzeczowy i kompetentny, skupia się na najważniejszych sprawach i opiekuje się pacjentem kompleksowo. Po wizycie pacjent otrzymuje pełną pisemną informację na temat zaleceń. Uprzejmy i spokojny , co udziela się nawet tym najbardziej zdenerwowanym. Czuje się, że chodzi o to aby pomóc, a nie aby uzależnić od częstych wizyt. Bardzo dziękuję za opiekę nad moim ojcem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Beata Łodzińska

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Niestety z ostatniej wizyty u Pani dr wyszłam z wielkim niesmakiem. Badanie wykonane szybko, bez wyjaśnień, a później tylko gorzej, niby serce zdrowe, ale nie uprawiać sportu.... Dlaczego? Na temat zimnych stóp i rąk, Pani dr odpowiedziała, że jej też jest ciągle zimno i śpi w skarpetach. Mówiąc do Pani dr widziałam, że nie słucha tylko zajęta jest tym co dzieje się na monitoringu. Ostatecznie otrzymałam info, że serce mam ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marek Adamski

Pediatra, Kardiolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Jest super. Leczy mnie od urodzenia, czyli 15 lat.

lekarz Justyna Rogalska

Kardiolog

ul. Waszyngtona 24/15
42-217 Częstochowa

Dr.Rogalska jest lekarzem godnym polecenia ,jestem pacjentem Pani dr.Rogalskiej i nie mogę się zgodzić z opinią P.Maiki .
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jolanta Onysymow

Pediatra, Kardiolog

Bienia 3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Nieprofesjonalna, niekompetentna, opryskliwa i bezczelna. Szkoda, że tacy ludzie pracują z dziećmi. Jeśli chodzi o pracę w przychodni to owszem - może jako recepcjonistka lub sprzątaczka, na pewno nie lekarz. Niemiłe uwagi dotyczące wyglądu zewnętrznego to zachowanie z rynsztoka - nie z przychodni.

lekarz Agata Dydoń

Wybickiego 4/19
42-200 Częstochowa

Obcesowa, arogancka,lekarz dla biznesu ,nie dla ludzi Przykre,a liczyłem na pomoc lekarską,dostałem w policzek

lekarz Beata Zawadowicz

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Beata Zawadowicz

42-200 Częstochowa

Pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy! Bardzo polecam, dla niej liczy sie pacjent!Kompetentnie tłumaczy, jest opiekuncza i mam do niej zaufanie.

lekarz Jolanta Gabryel

Kardiolog

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor,sympatyczna, uprzejma poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wyjaśnić każdy problem kardiologiczny, leczę się u niej od kilku lat badania mam co pół roku, i zawsze dokładnie wyjaśnia wyniki badań,polecam wszystkim chorującym na serce lub inne problemy kardiologiczne.

lekarz Mariusz Malicki

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Kilka tygodni temu, byłem na wizycie u dr Malickiego w CM Klara i muszę powiedzieć, że dawno nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Chodziłem do wielu specjalistów, ale żaden z nich nie był taki jak dr Malicki. Jego podejście do pacjenta,czas poświęcony na badanie oraz wytłumaczenie choroby jest czymś, czego nie zaznałem u innych lekarzy. Przepisał mi odpowiednie leki, które NARESZCIE mi pomagają. Z czystym sumieniem polecam doktora Malickiego. Dziękuję Panie ...
Opinia dodana przez: Bartek85

Kardiolodzy w Częstochowie