Filtruj terminy

dr n. med. Mariola Wrębiak-Trznadel

NZOZ Zdrowe Serce
al. Piłsudskiego 99
40-303 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor rozpoznała moją chorobę na pierwszej wizycie. 50 minut i wszystko wiedziała. A ja od kilku lat chodzę po różnych "specjalistach" i żaden nie wiedział co mi jest. Wizyta trwała ponad godzinę. Miałem EKG, echo serca i naczyń, pomiar ciśnienia. Konkretne badanie i konkretna diagnoza i najważniejsze: DOBRE LECZENIE. Poprawiło mi się już po kilku dniach. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła i wiem co mam dalej robić i jak ...

lekarz Katarzyna Okas

Mydlice
Dąbrowa Górnicza
41-310 Dąbrowa Górnicza

Pierwszy raz oceniam publicznie lekarza. Ale dla tej Pani warto. Jeszcze nie spotkałem w życiu (mam 30 lat) lekarza, który tak kompleksowo, miło podchodził do pacjenta. Wszystko co trzeba starała się wytłumaczyć a nie głowa w dół i wypisuje recepty.
Polecam.

lekarz Adam Kieres

Królowej Jadwigi 6a lok. 20
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista !!! Bardzo dobry kontakt z pacjentem . Uprzejmy . Wieloletnia pacjentka

Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Teresa Mróz

Kardiolog

Dąbrowa Górnicza

Wprawdzie powyższa analiza nie "wychodzi" dobrze dla pani dr Mróz, ale polecam Ją jednak, ponieważ uratowała życie mojemu ojcu. W pewnym momencie leczenia stwierdziła, że natychmiast musi iść na bay-passy. Termin był za 2 miesiące. Pani dr stwierdziła, że ojciec nie przeżyje tyle czasu bez natychmiastowej operacji. Zrobiliśmy wszystko, co było możliwe i zdążyliśmy. Ojciec żyje 6 rok po operacji. Innym razem w czasie wizyty kontrolnej od zaraz położyła tatę ...

lekarz Stanisław Piedziński

Kardiolog

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolony z usług pana doktora. Rozpoznał u mnie wcześnie chorobę, co znacznie wpłynęło na moje zdrowie. Polecam serdecznie.

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Jacek Sowa

NZOZ Zakład Diagnostyki Medycznej
Karola Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo jestem zadowolona z wizyt. Pan doktor odpowiada na moje pytania wyjaśnia problem. Jak najbardziej poświęca mi tyle czasu ile mysle trzeba. Jest miły. Nie lubi jak pacjenci sie spóźniają zdarza mi się pomylić godzinę. POLECAM.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Magdalena Miczko

Kardiolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" J. Gawron, B. Kiszka, D. Jach Spółka Jawna
ulica Leśna 5a
41-303 Dąbrowa Górnicza

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Bożena Adamczyk

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do starszych, schorowanych osób. Jestem spokojna,że moja mama jest w tak znakomitych rękach.
Opinia dodana przez: HALINA

lekarz Andrzej Lewicki

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista i fachowiec,godny
polecenia. Uratował mi życie i za to jestem
mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: jan