Kardiolog Giżycko

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Kościuszki 9
11-500 Giżycko

Polecam na 1000%. Lepszego kardiologa nie spotkałam.

Polecam na 1000%. Lepszego kardiologa nie spotkałam.

ulica Jagiełły 14/30
11-500 Giżycko

Uprzejmy i cierpliwy w tłumaczeniu dolegliwości. Fachowo dobiera leki, wyniki po kilku miesiącach zdziwiły lekarzy w Olsztynie. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie kolejny przypadek. Budzi szacunek i zaufanie.

Pediatra Giżycko lekarz MICHAŁ BROŻYNA

lekarz MICHAŁ BROŻYNA

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

Vill-med
Wilanowska 24
Giżycko

Witam, jeszcze nigdy żaden lekarz nie przebadał tak dokładnie i nie poświęcił tyle czasu podczas jednej wizyty dla mojego dziecka, chociaż dziecko było tego samego dnia kilka godzin wcześniej u lekarza rodzinnego, który nic nie stwierdził. Zdziwił mnie również fakt, aż tak bardzo dokładnego omówienia diagnozy (która okazała się 100% trafna). Dr Brożyna okazał się świetnym fachowcem, który ma bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Dorota

Lipowa 17