Kardiolog Gliwice

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Ktoś powie, że dlatego tak cię przyjął bo prywatnie, a w przychodni by cię potraktował z buta. Chyba jednak nie, mam taką nadzieję, bowiem podczas wizyty prywatnej doświadczyłem pozytywnego szoku. Pomijając uprzejmość Pana doktora to okoliczność znacznie ważniejsza, szczegółowo tłumaczy co ci dolega, jakie leki są dobre a jakie nie ( odstawiłem badziewia przepisane przez internistów i obecnie biorę jeden lek na serce, praktycznie nie odczuwając dolegliwości ) jakie wywołują skutki uboczne, co wolno ci robić z twoją przypadłością a czego robić nie możesz. Ponadto na miejscu miałem wykonane wszystkie podstawowe badania z dokładnym wytłumaczeniem tego co widać na wykresach oraz skierowanie na dodatkowe badania w szpitalu. Zostałem potraktowany jak człowiek oczekujący pomocy lekarskiej a nie jak intruz, który zawraca dupę panu doktorowi. Dlatego, jeśli tylko was stać na wizytę, szczerze polecam dr Buraka.

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek...
Po wizytach u kilku różnych kardiologów, nie ukrywam, że szłam do Pani doktor już trochę zobojętniała, ale po wizycie wszystko się zmieniło :)
Pozdrawiam,
Ania

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek...
Pozdrawiam,
Ania

Opinia dodana przez: Ania

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
44-100 Gliwice

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy!
Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.

Opinia dodana przez: Bożena

44-100 Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

Zielonogórska 27
Gliwice

Trafiłem pod opiekę Pani doktor 14 lat temu i sądzę w 100 % że zawdzięczam Jej jak i Zespołowi lekarzy z Centrum Kardiologicznemu w Katowicach - Ochojcu dalsze moje życie. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pani doktor i bardzo cenię sobie jej troskliwą opiekę.Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tak oddani w leczeniu pacjentów. Leszek Halaczek z Dąbrowy Górniczej.

Opinia dodana przez: Leszek Halaczek

ELSIT - Przychodnia lekarska , Dr. n . med. Ilona Skoczylas SPECJALISTA KARDIOLOG . PRYWATNY GABINET LEKARSKI
ul. Artura Grottgera 46
Szobiszowice, Gliwice

Miałem przyjemność być pacjentem Pani doktor Ilony Skoczylas. Wszystkie 6 elementów wchodzących w skład tej opinii mogę ocenić na 5/5. Każdemu z nas pacjentów, życzę takich lekarzy. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Wiesław Juszczyk

ulica Toszecka 99
44100 Gliwice

Moja mama od ponad 20-tu lat leczy się na nadciśnienie tętnicze. W ciągu tego czasu doszły jeszcze 2 inne schorzenia, m.in. insulinooporność, a w tej chwili cukrzyca typu II, co wszystko w sumie spowodowało nieskuteczność leczenia nadciśnienia i kolejno przerost lewej komory serca. Mimo regularnego zażywania leków na wszystkie choroby i regularnych wizyt u specjalistów mamie leki nadciśnieniowe nie przynosiły żadnych efektów, a ataki wysokiego ciśnienia były coraz częstsze. Zdawało się, że mamie wytworzyło się już nadciśnienie lekooporne, którego nie dało się zredukować za pomocą 3 różnych klas leków p/nadciśnieniowych. Dopiero po zmianie kardiologa na Pana doktora Frycza mama z nadciśnieniem nie ma już większych kłopotów. Mamie poprawił się znacznie komfort życia i czuje się bezpieczniej pod dobrą opieką nowego kardiologa. W imieniu mojej mamy z czystym sumieniem polecam tego specjalistę, podchodzi kompleksowo do pacjenta i najważniejsze, że jest skuteczny.

ulica Chałubińskiego 22
44-105 Gliwice

Bardzo nieuprzejmy lekarz wręcz arogancki. Radzę unikać tego starszego pana. Jakby przyjmował pacjentów za karę.

Opinia dodana przez: Paulina

ul. Lubliniecka 16