Filtruj terminy

Kardiolog Gliwice

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz

Gliwice

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Wacław Burak

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Ktoś powie, że dlatego tak cię przyjął bo prywatnie, a w przychodni by cię potraktował z buta. Chyba jednak nie, mam taką nadzieję, bowiem podczas wizyty prywatnej doświadczyłem pozytywnego szoku. Pomijając uprzejmość Pana doktora to okoliczność znacznie ważniejsza, szczegółowo tłumaczy co ci dolega, jakie leki są dobre a jakie nie ( odstawiłem badziewia przepisane przez internistów i obecnie biorę jeden lek na serce, praktycznie nie odczuwając dolegliwości ) jakie wywołują ...

lekarz Zbigniew Majcher

ulica Chałubińskiego 22
44-105 Gliwice

Nie bez powodu do innych kardiologow czas oczekiwania na wizyte to ponad pół roku, a tu po tygodniu wizyta!
Pan dr już dawno powinien być na emeryturze, żadna z osób czekających ze mną na wizytę nie wypowiedziała się o Panu dr pozytywnie i już wiem dlaczego. EKG trwające max 10 sekund! Na wizycie niemierzone jest nawet ciśnienie, lekarz arogancki, nie potrafi wystawić prawidłowej diagnozy, leczy na hybił-trafił. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM!!
Opinia dodana przez: Beata
Gliwice Kardiolog dr n. med. Jacek Sikora

dr n. med. Jacek Sikora

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dobry specjalista a zarazem sympatyczny człowiek pełen empatii. Rzadko trafia się na takiego lekarza. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna lecz mogę szczerze go polecić.

dr hab. n. med. Bożena Szyguła-Jurkiewicz

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Bardzo polecam Panią doktor z całego serca, przesympatyczna i bardzo zaangażowana, obszernie wyjaśniła problem, z którym się zmagam. Objaśniła działanie przepisanych leków i cel zleconych badań w taki sposób, że nie musiałam o nic więcej pytać. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, czułam się zaopiekowana, :)

Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Ilona Skoczylas

Kardiolog

ELSIT - Przychodnia lekarska , Dr. n . med. Ilona Skoczylas SPECJALISTA KARDIOLOG . PRYWATNY GABINET LEKARSKI
ul. Artura Grottgera 46
Szobiszowice, Gliwice

Pani doktor zajmowała się moją mamą
Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza,o takiej wrażliwości ,empatii a jednocześnie tak profesjonalnego
Bardzo dziękuję Pani Doktor
Ps
Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod swoją opinią to lepiej niech jej nie dodaje ,zwłaszcza tak bardzo krzywdzącej
Opinia dodana przez: Marek Żmudka

lekarz Violetta Kowalik

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 3 m. 3
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz,kompetentna ,poswięca czas dla pacjenta,tłumaczy a zarazem dokładnie i wnikliwie analizuje wyniki badań,dyscyplinuje pacjentów-jednym słowem W S P A N I A ŁA---SZKODA ,że nie pracuje juz w SCCS w Zabrzu

dr n. med. Bożena Białkowska

Zielonogórska 27
Gliwice

Trafiłem pod opiekę Pani doktor 14 lat temu i sądzę w 100 % że zawdzięczam Jej jak i Zespołowi lekarzy z Centrum Kardiologicznemu w Katowicach - Ochojcu dalsze moje życie. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pani doktor i bardzo cenię sobie jej troskliwą opiekę.Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tak oddani w leczeniu pacjentów. Leszek Halaczek z Dąbrowy Górniczej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Marcin Świerad

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

lekarz Agata Fenger

ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy!
Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

Kardiolodzy w Gliwicach