Kardiolog Gniezno

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.

Opinia dodana przez: Maciej

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych Winiary

62-200 Gniezno

Czy opisem kompetencji jest to, że mi uratowała życie. Jeśli tak to wystarczy. Polecam każdemu bo jest to lekarka, która poświęci Wam czas i pomoże

Opinia dodana przez: Krzysztof

Cieszkowskiego 6
62-200 Gniezno

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Wysłuchał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Wizyta odbyła się punktualnie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Z uczuciem ulgi i nadziei wychodziliśmy z Jego gabinetu. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Maria i Lechosław

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz polecam ,troskliwy dokładny wizyta u tego lekarza uspakaja skołatane nerwy .Na prawdę godny polecenia.

ulica Witkowska 53

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie