Filtruj terminy

Kardiolog

ZOZ
ul.Piłsudzkiego 62
34-600 Limanowa

Kompetentny, miły, dyspozycyjny . Lekarz , który w kilka minut stawia prawidłową diagnozę. Leczy kompleksowo analizując stan pacjenta. Swietnie rozumie i leczy z Covid.
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Marek Karpinski

Kardiolog

34-600 Limanowa

Dr Marek Karpiński to lekarz pełen empatii, bardzo kulturalny, a w trakcie rozmowy szczegółowo wyjaśnia wszystkie kwestie medyczne. Znakomity fachowiec, znający na bieżąco tematykę medyczną której jest specjalistą. W kontakcie z pacjentem jest bardzo bezpośredni, bez dystansu jaki można spotkać niestety u większości lekarzy. Polecam a dodatkowo uważam że jest to jeden z najlepszych fachowców - kardiologów w skali kraju.
Jest wspaniałym diagnostykiem, podczas pierwszej wizyty po zapoznaniu się z Twoimi problemami zdrowotnymi i objawami choroby zdiagnozuje dokładnie co Ci dolega. Polecam go. A co do sposobu Jego zachowania, nie interesuje mnie to, ważne że mi pomaga.

lekarz Mariusz Lupa

Limanowa

Moja żona po operacji guza mózgu , z niedowładem prawej strony została skierowana do ośrodka rehabilitacyjnego RehStab w Limanowej . Lekarzem pierwszego kontaktu jest dr Lupa . Jest to sumienny i odpowiedzialny lekarz , który cały czas poświęca pacjentowi . Przede wszystkim dba o jego stan zdrowia. Jeżeli będę miał kiedyś problemy z serduszkiem to na pewno się do niego zwrócę. Polecam Leszek
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Tomasz Idzik