Kardiolog Oborniki

Obrzycka 57
64-600 Oborniki

bardzo profesjonalne podjeście do pacjenta. w 100% polecam, bardzo dobrze dobrane leki. Wewnętrzny spokój, którym mnie zaraził, pomaga mi normalnie funkcjonować.

Bosmana Leśniaka 10
64-600 Oborniki

Uprzejma,merytoryczna,potrafi słuchać,każdego traktuje indywidualnie.

Uprzejma,merytoryczna,potrafi słuchać,każdego traktuje indywidualnie.

ulica Szpitalna 2 A
64-600 Oborniki

Niestety nie mogę wystawić opinii o kompetencjach tego lekarza bowiem szanowna Pani doktor nie daje takiej możliwości. Nie pojawiła się w przychodni mimo że to była wizyta prywatna czyli płatna a czas oczekiwania na nią od zapisu trwał 1 miesiąc. Nie uprzedziła nikogo o tym ,że nie dojedzie i mimo kilku krotnych prób kontaktu Pani z rejestracji z nią nie raczyła oddzwonić. Czekałam 60 minut z moim mężem aż w końcu zrezygnowaliśmy .
Dla mnie brak szacunku dla pacjenta i jego czasu równa się z brakiem kompetencji, dlatego
szczerze odradzam wizytę u tego lekarza.
Z poważaniem,
Małgorzata Karpińska