Kardiolog Olkusz

Specjalistyczny Gabinet Prywatny
ul. Krakowskie Przedmieście 11/1
32-300 Olkusz

Dr Kaleta to lekarz z powołaniem. Kompetentny, uczciwy, lekarz z ludzką twarzą. Z pacjentem umie się komunikować i cierpliwie, rzeczowo wszystko tłumaczy. Jestem jego pacjentką od dawna i polecam każdemu. Najważniejsze jednak jest to, ze jest skuteczny. Potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta.

Osobiście przekonałam się na własnej skórze, że dobry lekarz wcale nie musi być kimś oderwanym od rzeczywistości, z wygórowanym ego. Pani doktor jest konkretnym specjalistą, udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Nie zamierzam zmieniać lekarza.

Nowy Szpital
1000 lecia, Olkusz