Kardiolog Olsztyn

Olsztyn Kardiolog dziecięcy lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

wizyta już od 100
Świetne podejście do dziecka, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, pełna kultura, duża wiedza-polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Małgorzata Żach-Muzolf

Pana Tadeusza 6 pok. 19-20
10-444 Dajtki, Olsztyn

Pani Doktor jest wspaniała, bardzo kompetentna, empatyczna, nie zostawi pacjenta w potrzebie. Jedyna spośród wielu kardiologów która przyjęła nas w tym samym dniu, rozumiejąc obawy. naszą bezsilność i potrzebę wizyty. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, dokładnie wszystko sprawdza, analizuje i tłumaczy. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Bardzo się cieszę że trafiliśmy do Pani Doktor.

lekarz Jacek Majewski

Dziewanny 14
10-084 Dajtki, Olsztyn

STANOWCZO NIE POLECAM !
Nie jest to prawdziwy lekarz z powołania !
Lekarz jak wielu innych , którzy wiedzą tylko jak kasować pieniądze za wizytę !
NIE POLECAM !
SZKODA TYLKO PIENIĘDZY NA WIZYTY !
Żałuję wydanych pieniędzy ! ile by to było w zimie karmy dla ptaków za 300 zł !

dr n. med. Michał Dowgird

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Dajtki, Olsztyn

Niezwykły kardiolog.Potrafi słuchać, wytłumaczyć i doradzić.I co najważniejsze i raczej niespotykane u polskich lekarzy. Przepisuje polskie leki, które nie kosztują tak jak te niby lepsze, bo za graniczne.
Mówi po polsku i zrozumiale dla każdego pacjenta.
Opinia dodana przez: Lisowiec

lekarz Tomasz Sankowski

Janowicza 1 (Medyk)
10-692 Dajtki, Olsztyn

Ten lekarz prowadzi poradnie rozeusznika serca w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Ponieważ od dłuższwego czasu mam kłopoty ze swoim rozrusznikiem, bo czułem że niewłasciwie mi stymuje serce - kołatsnia nierówne bicie- a wszelkie możliwe badania serca wypadały dobrze - utwierdzilem się w przekonaniu, że jednak coś niewłaściwie funkcjonuje w pracy stymulatora. Udałem się poraz kolejny do poradni rozruszników i poraz kolejny p. doktór Sankowski orzekł, że ze stymulatorem jest wszystko ...
Opinia dodana przez: jurput

lekarz Ryszard Targoński

Barcza 17/6
10-685 Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz. Zainteresowany historią choroby. Szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia oraz dobiera, modyfikuje leki. SZCZERZE POLECAM! 😀 😀
Opinia dodana przez: Tatiana

dr n. med. Barbara Mocarska-Górna

1 Maja 11
12-300 Dajtki, Olsztyn

Bardzo kompetentna, przyjemna Pani doktor. Zna się na tym, co robi i jest w tym profesjonalna. Rozwiała obawy moje i mojego lekarza rodzinnego co do przypuszczalnej arytmii serca. Naprawdę polecam.

lekarz Artur Artemiuk

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

Nie wiem po co ten pan został lekarzem, chyba tylko dla pieniędzy.
Nawet nie ukrywa wyrazu znudzenia na swojej twarzy ,wysłuchując narzekania pacjenta na dolegliwości.
Przykro, że nie zdaje sobie sprawy ile krzywdy może zrobić pacjentom. A może wie.
Opinia dodana przez: Dana

lekarz Anetta Graczykowska

Internista, Kardiolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

brak słów ! nie godna nazwy lekarza , brak empatii do pacjenta , wiedza na poziomie liceum lub niżej......reszta jest milczeniem
Opinia dodana przez: marcin

dr n. med. Barbara Mcarska-Górna

Dajtki, Olsztyn

Nie ma czasu załatwia kilku pacjentów na raz i przy okazji załatwia inne sprawy.Badanie echa serca trwa dwie sekundy.
Pacjent pod opieka pani doktor przez trzy lata po zawale serca, ani razu nie był osłuchany. Wizyta polega na zmierzeniu ciśnienia i pogrzebaniu w papierkach , raczej to wygląda jak wizyta w biurze , a nie u lekarza.

Kardiolodzy w Olsztynie