Filtruj terminy

Kardiolog Oświęcim

Bardzo dobry lekarz i bardzo grzeczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Marcin

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Witam! Byłam na konsultacji u pani doktor w Żorach .Dawno nie spotkałam się z taką wrażliwością podejścia do dziecka i kompetencją .Dokładne informacje na temat choroby i diagnoza przedstawiona w sposób dostępny, łącznie ze schematem wady.Na kolejny termin pójdziemy bez żadnych stresów. Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia

Opinia dodana przez: Grzegorz

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny