Kardiolog Przemyśl

Zawiszy Czarnego 20a
37-700 Przemyśl

lekarz godny polecenia bardzo miły i sympatyczny ,potrafi słuchać jest uprzejmy jestem bardzo zadowolona z wizyty i pomógł mojemu synowi nie ma już problemów z serduszkiem

Bielskiego 41 lok. 8
37-700 Przemyśl

wspaniały lekarz i człowiek ZAWSZE kompetentnie rozmawia z pacjentm umiejac wszystko wytłumaczyc zwykłymi słowami

Opinia dodana przez: danuta

37-700 Przemyśl

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).

Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

Przemyśl

Jest bardzo kompetentnym lekarzem, wiele razy mi pomógł, zawsze moge na niego liczyć.

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Leczę się u w/w lekarza długo doskonale dobiera leki,wiele mu zawdzięczam gdyż dużo mi pomógł,mam zaufanie do niego,gdyż da się odczuć że chce naprawdę pomóc i za to cenię go najbardziej,że czuje się bezpieczna pod jego opieką Gorąco polecam.

Mickiewicza 17
37-700 Przemyśl

Gość z klasą,moim zdaniem ma rzetelną wiedzę i "ludzkie" podejście do pacjenta, czego brakuje niektórym lekarzom w dzisiejszych czasach.Jestem wdzięczna za opiekę nad moją matką,dla której zrobił, co mógł.

37-700 Przemyśl

Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny Bogusław Dawnis Przemyśl ul. 3-go Maja 19
pl. Na Bramie 12 lok. 2

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek