Kardiolog Rybnik

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Fachowy i godny polecenia lekarz dokładny w tym co robi nie pozostawi pacjenta bez postawienia konkretnej diagnozy

Opinia dodana przez: Marzena

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Najwspanialszy lekarz-kardiolog z jakim się do tej pory zetknęłam,bardzo piękne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Dorota

44-200 Rybnik

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

Rybnik

Wspaniały lekarz - kompetencje + kompleksowe podejście do pacjenta , uprzejmość , . Ze wszech miar polecam

WSS nr 3 w Rybniku

Byłych Więźniów Politycznych 3