Filtruj terminy

Kardiolog Siemianowice Śląskie

lekarz Mirosław Matlas

Bańgów, Siemianowice Śląskie

Byłam pierwszy raz na wizycie u.pana doktora, jestem bardzo zadowolona z wizyty, bardzo miły, potrafi wysłuchać do końca, wszystko wytłumaczył, powie co trzeba zrobic jakie badania i leczenie.jak dla mnie jest też wspaniałym psychologiem bo potrafi z ludźmi rozmawiać i jak trzeba zaźartowac!!! Polecam wszystkim którzy mają stres przed lekarzem, tutaj nie ma stresu jest zrozumienie i rozmowa!!!
Opinia dodana przez: GRAZYNA HICKOWSKA

dr Krzysztof Białas

Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Zaskoczyły mnie powyższe komentarze ponieważ moje wizyty u pana Dr przebiegają zawsze bez zastzreżeń. Kompetentny, trafny w diagnozie, uprzejmy lekarz. Pan Dr nie jest zbyt wylewy w kontakcie ale przecież nie chodzi o pogawędkę z Dr tylko rzeczową i konkretną wizytę/diagnostykę. I z całym szacunkiem ale zachowania niektórych pacjentów już pod gabinetem, jak obserwuję, mnie też niejednokrotnie skłoniłyby do wysłania ich na leczenie najpierw psychiatryczne.

dr n. med. Zbigniew Flak

Kardiolog

NZOZ Prywatne Centrum Medyczne
św. Barbary 23
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry lekarz i zawodowiec.
Uprzejmy i kompetentny:)

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Totalna klęska. Facet wymyślił sobie jakieś duperele co nazwał laserobarią??? nawet sam nie wie dlaczego,,, i usiłuje to na siłe wciskać za niemałe pieniądze.
za czym wejdziesz do gabinetu to diagnoza już jest.. nadajesz sie na laserobarie.
No dobrze a co to jest? wg jego własnych reklamowek to cyklzabiegów polegających na jednoczesnym odziaływaniu ozobu- O3 czyli trójatomowej cząsteczki tlenu + zmienne pole magnetyczne+ optymalne światło o określonej długości fali.

lekarz Artur Marcinkiewicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "Bytków" Szeja-Zabawa, Morawiec,Knap-Ulbrich Spółka Lekarska
Niepodległości 29
41-106 Siemianowice Śląskie

Po przebytej operacji serca oraz wszczepieniu stentów leczyłem się u wielu kardiologów,lecz bez żadnych rezultatów; leczenie nie przynosiło właściwie żadnych efektów.Trafiłem do dra Marcinkiewicza,lekarza o niespotykanej kulturze osobistej,emanującym spokojem i cierpliwym podejściem do każdego pacjenta.Właśnie swą cierpliwością a przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem spowodował,że w tej chwili mogę funkcjonować.Dziękuję Doktorze!.Szczerze polecam tego skromnrgo, mądrego i dobrego kardiologa każdemu cierpiącemu na choroby serca.
Opinia dodana przez: heja

lekarz Andrzej Lekston