Kardiolog

Wolny termin: 27 Cze o 13:15. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 27 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Opinia dodana przez: KAJA Wasilewska
Kardiolog Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Internista, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

PRAKTYKA LEKARSKA

41-813 Rokitnica, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
aleja Jerozolimskie 123 A

Wolny termin: 25 Cze o 13:00. Sprawdź inny.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Podczas pracy odczułem niepokojące kłucie w klatce piersiowej. Nie powiem, wystraszyłem się ( w sumie jeszcze młody jestem ok 30stki ) i zacząłem szukać lekarza aby mnie zbadał. Tak trafiłem do Pani Domańskiej. Bardzo konkretna osoba, a przede wszystkim mnie uspokoiła i wytłumaczyła co się dzieje. Jestem w trakcie robienia zleconych badań i początku monitorowania mojej osoby, ale na następną wizytę wrócę do Pani Domańskiej. Widać u niej wieloletnie doświadczenie i dobre podejście do pacjenta. Dziękuję Jacek