Filtruj terminy

Wodzislaw Slaski

ZOZ Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz diagnosta. Cierpliwy ma czas dla pacjentów. Polecam . Do moj 3 pediatra dla dzieci i ostatni. Bez wciskania produktów dla niemowlat. Przyjazny i swiadomy KP

Opinia dodana przez: Katarzyna

Specjalistyczny Gabinet MUJER
Wodzislaw Slaski 26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Moglabym tak pisac i pisac i pisac ale po co sie wysilac skoro pan dr sie nie wysila... Dla mnie jest to swietny biznesmen, doskonaly mówca, a dopiero gdzieeeeś taaaaam pozniej może lekarz. Zmarnowalam sporo pieniądzy ale nie tego jest mi żal, żal mi czasu, który był i jest w moim przypadku BEZCENNY! Może potrafi wyleczyć nietrzymanie moczu, ale z bezpłodnościa sobie nie radzi. Bo my kobiety, ktore tak bardzo pragniemy malenstwa mamy nadzieje i wiarę, ktorej nie wolno wykorzystywać. Mamy obliczony czas, ktorego sie nie da cofnąć, ale mamy tez cierpliwość, ktora ma swoje granice. Nie jesteśmy chodzącymi ZŁ!!! I tak na marginesie humor prosto z rynsztoka swiadczy o braku profesjonalizmu, ceny... Uzaleznione chyba od humoru pana dr bo nigdy nie wiadomo ile bedzie kosztować wzyta - kolejny brak profesjonalizmu, czekanie na wizytę jak do uhinduskiego guru - brak profesjonalizmu, wieczny bajzel na biurku, brak kartoteki, częsty brak prezerwatywy do badania usg, walenie kobiecie bez wzgledu na wiek na "Ty" .... I moglabym tak do rana tylko po co... To i tak niczego zmieni. Dokor "Bóg" - Wasza sprawa w jakiego "boga" wierzycie. A ja dzisiaj juz wiem. Nie dziękuję-nigdy więcej. :-)

Opinia dodana przez: Asia