Kardiolog Zamość

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Miła Pani Doktor - dużo wiedzy i doświadczenia -mimo młodego wieku -Dużo tłumaczy-rozumie chorych - takich jak najwięcej-

ulica Ciepła 10
22-400 Zamość

Serdecznie dziękuję Pani doktor za przychylność i z serca płynącą pomoc i życzliwe potraktowanie pacjenta. Wysokie kompetencje i szybka reakcja uratowały przed ewentualnym zawałem mojego męża. Jesteśmy wdzięczni i z pewnością polecamy innym. Wspaniały lekarz.

Opinia dodana przez: Anna

ul. Sadowa
Zamość

Bardzo potrzebuje porady tego lekarza tj. Pana dr Pawła Dąbrowskiego ale nie wiem jak się z nim skontaktować

Opinia dodana przez: Anna

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, człowiekowi wraca wiara w służbę zdrowia mając kontakt z tak kompetentnym i to tego uprzejmym lekarzem

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Pan Doktor, podchodzi do leczenia kompleksowo i rzetelnie.
Zaczynając od szczegółowych badań, żeby postawić diagnozę, a nie leczy w ciemno.

Pan Doktor, podchodzi do leczenia kompleksowo i rzetelnie.

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Od kilku lat jestem pacjentką dr Kwiatuszewskiego, wspaniałego człowieka i lekarza. Już trzeci raz wszczepił mi stymulator serca. Swoją wiedzą i umiejętnością z powodzeniem leczy ludzi w ciężkich przypadkach. dobrze wykorzystuje swój talent niosąc pomoc innym. Według mojej opinii i ludzi, których spotykam w szpitalu - dr Kwiatuszewski to człowiek, pod którego opieką chciałby być każdy.
Wdzięczna pacjentka z Lublina

ulica Hrubieszowska 34 A

lekarz z powolania dzieki Niej uwierzylem , ze jeszcze pozyje

lekarz z powolania dzieki Niej uwierzylem , ze jeszcze pozyje

ul. Partyzantów 27

ulica Sadowa 6

lekarz Małgorzata Książek-Chadała

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20